dnes je 11.12.2018 a svátek má Dana

Podmínky registrace v katalogu MODELKY

Proč je profil v katalogu moda.cz zpoplatněn?  

1. Katalog modelek a modelů moda.cz vznikl na základě požadavků našich klientů. Za projektem katalogu stojí realizační team, který chce vybraným modelům nabídnout pouze reálné projekty. Registrací do katalogu bude každá modelka a model automaticky zařazen do úspěšné soutěže ”STAŇ SE TVÁŘÍ MAGAZÍNU MODA.CZa získá členství v naší módní rodině která mu poskytne nejen možnost prezentace, ale může nabídnout i další spolupráci, například účastnit se realizace našich dalších projektů nebo se stát plnohodnotnou součástí našeho teamu. Vybrané modelky a modely také mohou získat prostor pro svoji prezentaci na portále www.moda.cz

2. Registrací do katalogu není účastník vázán smlouvou, která by ho pracovně omezovala. Obdržené pracovní nabídky s jinou agenturou může přijmout i odmítnout. Náš team vám bude k dispozici pro bezplatnou konzultaci pro vyhodnocení obdržených nabídek ke spolupráci. 

3.  Katalog moda.cz je určen jen pro modelky a modely, kteří mají o tuto práci opravdový zájem. Náš team očekává, že registrovaní uživatelé vloží do své prezentace to největší úsilí, poskytnou nám vlastní fotografie. K celkovému hodnocení přihlédneme i k psanému projevu, vlastnostem a dovednostem. 

Registrace i pro mladší 18 let.

Věková hranice v modelingu je velmi nízká, proto se náš team zaměřuje na bezpečnost účastníků a ochranu před nečistými praktikami. Před vstupem do projektu je proto nutný písemný souhlas rodičů, aby bylo prokazatelné, že o nabídce vědí a souhlasí s ní.

PODMÍNKY REGISTRACE

www.MODA.CZ

realizační team MODA.CZ - MODELKY

KATALOG MODELEK MODELKY KATALOG

Související články

Nové úspěšné tváře světového modelingu

Kdo bude hvězdou přehlídek příští rok? Je jich hned 12, které již pomalu září!

Celý článek

Transgender modeling mění svět módy

Transgender modeling je možná první vlnou nové podoby módního průmyslu. Úspěchy těchto modelek obsahují jména největších světových značek.

Celý článek
Naomi Campbell Fashion Icon 2018

Naomi Campbell obdržela nejprestižnější módní cenu

Mezinárodní módní panel CFDA ocenil Naomi za její celoživotní přínos módě. 

Celý článek

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Mýty o práci modelky

I přes to, že dnes můžeme nahlížet do života modelek ze všech úhlů, stereotypy o nich se v našich podvědomích stále drží. Kterým mýtům o modelkách jste uvěřili vy?

Celý článek

Královna temnoty - Nyakim Gatwech

Rádi bychom vám představili súdánskou modelku Nyakim Gatwech. Říká si královna temnoty a učí lidi, aby milovali sami sebe!

Celý článek

Zajímavé modelky s handicapem

Myslíte si, že modelky musí být vždy hubené, vysoké a celkově „krásné“ tak, jak je známe? Mýlíte se. Podívejte se na modelky, které nejsou krásné podle modelingových norem, ale jsou krásné a výjimečné něčím jiným!

Celý článek

Jess Miller je nejnovější posilou mezi Plus-size modelkami

Ke kráskám jako jsou Irina Shayk, Kate Upton, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Cameron Russell se nově přidala i Jess Miller. Ta však s plnějšími tvary.

Celý článek