dnes je 19.07.2018 a svátek má Čeněk

Podmínky registrace v katalogu MODELKY

Proč je profil v katalogu moda.cz zpoplatněn?  

1. Katalog modelek a modelů moda.cz vznikl na základě požadavků našich klientů. Za projektem katalogu stojí realizační team, který chce vybraným modelům nabídnout pouze reálné projekty. Registrací do katalogu bude každá modelka a model automaticky zařazen do úspěšné soutěže ”STAŇ SE TVÁŘÍ MAGAZÍNU MODA.CZa získá členství v naší módní rodině která mu poskytne nejen možnost prezentace, ale může nabídnout i další spolupráci, například účastnit se realizace našich dalších projektů nebo se stát plnohodnotnou součástí našeho teamu. Vybrané modelky a modely také mohou získat prostor pro svoji prezentaci na portále www.moda.cz

2. Registrací do katalogu není účastník vázán smlouvou, která by ho pracovně omezovala. Obdržené pracovní nabídky s jinou agenturou může přijmout i odmítnout. Náš team vám bude k dispozici pro bezplatnou konzultaci pro vyhodnocení obdržených nabídek ke spolupráci. 

3.  Katalog moda.cz je určen jen pro modelky a modely, kteří mají o tuto práci opravdový zájem. Náš team očekává, že registrovaní uživatelé vloží do své prezentace to největší úsilí, poskytnou nám vlastní fotografie. K celkovému hodnocení přihlédneme i k psanému projevu, vlastnostem a dovednostem. 

Registrace i pro mladší 18 let.

Věková hranice v modelingu je velmi nízká, proto se náš team zaměřuje na bezpečnost účastníků a ochranu před nečistými praktikami. Před vstupem do projektu je proto nutný písemný souhlas rodičů, aby bylo prokazatelné, že o nabídce vědí a souhlasí s ní.

PODMÍNKY REGISTRACE

www.MODA.CZ

realizační team MODA.CZ - MODELKY

KATALOG MODELEK MODELKY KATALOG

Související články

Modelka Tereza Hudáková: Lidé neví, co práce modelky obnáší

Tereza Hudáková, držitelka korunek Miss léta 2015, Miss Špindl 2017, Miss free1 2015 a Top model of the year 2016, tvář známých kampaní a velmi úspěšná mladá modelka. 

Celý článek

Mýty o práci modelky

I přes to, že dnes můžeme nahlížet do života modelek ze všech úhlů, stereotypy o nich se v našich podvědomích stále drží. Kterým mýtům o modelkách jste uvěřili vy?

Celý článek

Královna temnoty - Nyakim Gatwech

Rádi bychom vám představili súdánskou modelku Nyakim Gatwech. Říká si královna temnoty a učí lidi, aby milovali sami sebe!

Celý článek

Zajímavé modelky s handicapem

Myslíte si, že modelky musí být vždy hubené, vysoké a celkově „krásné“ tak, jak je známe? Mýlíte se. Podívejte se na modelky, které nejsou krásné podle modelingových norem, ale jsou krásné a výjimečné něčím jiným!

Celý článek

Jess Miller je nejnovější posilou mezi Plus-size modelkami

Ke kráskám jako jsou Irina Shayk, Kate Upton, Sara Sampaio, Stella Maxwell a Cameron Russell se nově přidala i Jess Miller. Ta však s plnějšími tvary.

Celý článek

První charitativní kalendář CR Fashion Book přináší spoustu hvězdných modelek

V překladu módní kniha CR se pro rok 2018 rozhodla nafotit kalendář oslavující oslňující sílu. Špičkové modelky včetně Gigi Hadid u toho rozhodně nechybí.

Celý článek

Které modelky a módní značky vládly Instagramu v roce 2017?

Minulou středu vydala společnost Instagram zprávu a zhodnocení roku 2017, kde uvedla nejoblíbenější trendy a účty tohoto roku.

Celý článek

Plus size modelky mění svět módy

Mají větší velikosti, a přesto jsou krásné, elegantní a sexy! Móda není jen o útlých tvarech, právě naopak. A to nás na tom všem baví.

Celý článek