dnes je 16.08.2017 a svátek má Jáchym

Podzimní kampaň Karl Lagerfeld 2017 z Paříže

V podzimní kampani Karla Lagerfelda se odráží jeho láska k hlavnímu městu Francie.

Paříž zastupuje nevyhasnutelné ohnisko módní i životní inspirace a proto se na ní obrátil také Karl Lagerfeld ku příležitosti své podzimní kampaně 2017. Jako tvář si vybral topmodelku Stellu Maxwell, kterou proměnil v dokonale elegantní a šik francouzskou mladou dámu. Snímky k velkému překvapení nezachytil sám Lagerfeld, ale najal si fotografa Daniela Jacksona. Pařížská tématika srší všude kolem, ale kampaň se ve skutečnosti ve Francii vůbec nefotila. "Fotili jsme v New Yorku, ve kterém jsme si vytvořili Paříž. Celý tým lidí se staral o to, aby na pozadí nasvítili ty největší pařížské památky," prozradila ze zákulisí Stella Maxwell.

Modelka zároveň vyprávěla také o Karlovi samotném: "Karl ví, jak navrhovat módu pro moderní dívku. V jeho kolekci se cítíte velmi pohodlně, ale přesto elegantně a vlastně i cool. Vždy je o krok dál před všemi trendy." A my nemůžeme než souhlasit.

Vzpomínáte třeba na jeho Resort kolekci 2018 pro Chanelfashionisers.com ; instyle.com

DÁMSKÁ MÓDA KARL LAGERFELD STELLA MAXWELL PODZIM 2017 PAŘÍŽ PAŘÍŽSKÁ MÓDA

Související články

Swarovski se dal dohromady s Jason Wu, kampaň nafotila Karlie Kloss

Ke svému 10. výročí se značka Swarovski spojila s Jason Wu a vytvořila jedinečnou kolekci. Karlie jako ambasadorka Swarovski a kamarádka Jasona Wu byla pro její focení jako stvořená.

Celý článek

Emily Ratajkowski předvádí streetstyle v podzimní kampani DKNY

Donna Karan New York v podzimní kolekci ukazuje opěvovaný pouliční styl. Sestavila ho však z luxusních kousků oblečení i doplňků.

Celý článek