dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Podzimní kampaň značky Burberry v duchu studiových záběrů

Přidat na Seznam.cz
Čtyři záběry na jednom snímku, čtyřikrát jedna modelka, čtyři stejné modely oblečení, to jsou snímky, které nafotil Mark Borthwick.

Modelky Mariacarla Boscono, Fran Summers a Rianne van Rompaey se postavily do čela nové kampaně k podzimní kolekci módního domu Burberry. Kreativní ředitel Riccardo Tisci jedinečným pojetím upozorňuje na nové logo značky společně s výběrem grafických potisků látek, na míru šitých oděvů a ženského pojetí kolekce.

Široké deky naznačující především logo značky jsou sice tím, co uvidíte jako první, ale dále následují ženské modely v podobě klasických košil, dlouhých ponč, lehce rebelského bomberu i v podobě midi sukně, elegantního šátku či dlouhých šatů s mašlí u krku. Kočičí dioptrické brýle i ty sluneční společně s pevně svázanými vlasy v culíku dodávají modelkám na učitelském dojmu. V pozitivním slova smyslu.

burberry.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA BURBERRY PRE-FALL 2019 PODZIM/ZIMA 2019/2020 PODZIMNÍ KAMPAŇ

Související články

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Celý článek

Letní paprsky v plážovém lookbooku značky Queens

Tým profíku z Queensu si pro nás tentokrát připravil letní novinky, které využijete nejenom na pláži v Chorvatsku. Prohlédněte si aktuální trendy plavek, slunečních brýlí i plážových pantoflí.

Celý článek

Debutová kolekce značky Refine přináší přitažlivost v saténu

Horké letní dny, vyhřátý podkrovní byt a v něm pohodlí, které vám dopřeje saténová košilka? Umíte si představit něco, co je více sexy?

Celý článek