dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Pohled na pařížský street style v rámci Haute Couture fashion weeku

Přidat na Seznam.cz
Týden té nejluxusnějí Haute Couture módy je za námi. Známý fotograf Phil Oh zachytil ty nezajímavější pouliční outfity, které stojí za prohlédnutí. 

Užijte si galerii téměř třiceti nejlepších outfitů, které na pařížském týdnů té nejvyšší světové módy, zachytil streetstylový fotograf Phil Oh. Nebojte se nějakých šíleností, které běžně zaplňují třeba newyorský nebo milánský fashion week. I na Haute Couture přehlídky se totiž v Paříži chodí v úplně jiném oblečení a už jen málokdo si dovolí extravaganci, míchání výrazných barev nebo šílené či dětinské potisky. 

Pařížský Streetstyle tentokrát přinesl mnoho luxusních outfitů od samotných světových návrhářů. Celebrity i další návštěvníci oblékli třeba značky Valentino, Balenciaga nebo Chanel. Jaké outfity se hodí na tak důležitou módní událost, si můžete prohlédnout níže. 

yahoo.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI DÁMSKÁ MÓDA HAUTE COUTURE STREETSTYLE STREET WEAR PHIL OH INSPIRACE OUTFITY

Související články

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Home office: jak pracovat efektivně i z domova

Home office - jeden z nejskloňovanějších pracovních výrazů poslední doby. Jak co nejefektivněji pracovat z pohodlí domova?

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Jak nejpřirozeněji zesvětlit vlasy

Vlasy - věčné téma všech žen. Zkrátit, natočit, zesvětlit, vyžehlit nebo úplně obarvit? Dokážeme se o nich bavit dlouhé hodiny.

Celý článek