dnes je 11.12.2018 a svátek má Dana

Prada ve své nejnovější kolekci vyzdvihla 90. léta

Kolekce Resort 2019 přinesla do New Yorku přehlídku, která má jedno hlavní téma. Praktické a klasické módní kousky.

Oblíbený módní dům se v nejaktuálnější kolekci vrátil v čase do 90. let, aby se inspiroval klasickými topy, vrstvením od žerzeje až po dlouhé sukně, barevnými legínami, károvanými kostýmky, koženými sáčky, semišovými trenčkoty i velkými pokrývkami hlavy. Praktičnost kolekce nás rozhodně zaujala.

Tenké úplety jsou perfektně navrstvené, doplněné o neonové schéma barev, které jsme zahlédli již v kolekci pro podzim 2018. Ani modelky nebyly vybrané podle tradičního mustru. Hodně z nich mělo podbarvené blond vlasy černou barvou, nebo naopak. Rozevlátá hříva působila neupraveným dojmem, který měl nejspíš připomínat pohodu devadesátých let.

Sukně nad kolena, květinové i grafické motivy, volánky a lodičky do špičky jsou tím, co znázorňuje tuto kolekci. Nakonec právě klasika nás obvykle baví nejvíce...

fashionista.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MÓDA PRADA RESORT 2019

Související články

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Značka Balmain posouvá své jméno díky kolekci pre-fall 2019 do budoucnosti

Návrhář Olivier Rousteing v posledních týdnech na svém Instagramu udržoval fanoušky značky Balmain v napětí. A rozhodně to napětí stálo zato.

Celý článek

Tory Burch ve své kolekci zavzpomínala na slavnou malířku

Návrhářka Tory Burch svou práci miluje, není to však jenom móda, která ji při jejich návrzích ovlivňuje. Jsou to i práva žen.

Celý článek

Anglická žena třicátých let v podzimní kolekci 2019 víc než zaujme

Pozadí fotografií kolekce Preen by Thornton Bregazzi skýtá typicky anglickou atmosféru místních zahrad. Z toho vyplývají i jednotlivé módní outfity.

Celý článek

Victoria's Secret přehlídka 2018 měla nejnižší sledovanost v historii

Nejočekávanější přehlídka spodního prádla v čele s nejkrásnějšími ženami světa se propadla na nejnižší stupeň sledovanosti. Jaké jsou důvody?

Celý článek