dnes je 24.04.2019 a svátek má Jiří

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Přidat na Seznam.cz
Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit   

Monika Babišová je poslední dny velmi sledovanou osobností. Návštěva v Bílém domě, kterou absolvovala se svým manželem, ji dopřála velkou mediální podporu. Návštěvu hodnotí velmi kladně a svěřuje nám své pozitivní pocity: „Jsem šťastná, že naše cesta dobře dopadla a z publikace fotek na sítích mám dojem, že byla velmi dobře přijata i v USA a sledovaná i v jiných zemích." O čemž není pochyb. Tato návštěva na chvíli zastavila čas v mnoha koutech Evropy, a to nejenom z politických důvodů.

Monika Babišová je velkou milovnicí krásné a kvalitní módy. S výběrem outfitu na setkání s Trumpovými jí pomáhal kamarád a stylistka Filip Vaněk. "Při výběru oblečení jsme se zaměřili na outfit přímo do Bílého domu a na předávání cen. Věděla jsem, že to bude nejsledovanější a nejdůležitější část naší cesty," popisuje Monika, která na tuto důležitou cestu oblékla kabátek Fendi a lodičky Jimmy Choo. Vše jí padlo jako ulité, a okouzlila tak většinu českého národa včetně nás. Přesto nás zajímalo, zda nepadly v úvahu i modely českých návrhářů. „Ano, napadlo mě to, ale bohužel jsem neměla nic doma. O schůzce jsem se dozvěděla cca týden dopředu, takže už nebyl čas si nechávat někde něco ušít. Z časových důvodu jsem vybírala pouze z toho, co jsem měla doma."

Monika Babišová je známá mimo jiné i tím, že právě české návrháře má v oblibě. „Ano, mám ráda Taťánu Kovaříkovou, Michaela Kovacika, teď nově jsem objevila Fera Mikloško ze Slovenska. Líbí se mi tvorba i jiných českých návrhářů, ale bohužel jsem od nich ještě nic nevyzkoušela..... snad v budoucnu." Domácí tvorbu ráda sleduje prostřednictvím pražského fashion weeku, který se aktuálně odehraje již za pár dní, tentokrát se však paní Babišová nezúčastní. „Bohužel budu v tuto dobu mimo Prahu, takže se nebudu moci přijít podívat. Mám již půl roku dopředu tento víkend zablokován."

Když se Moniky Babišové zeptáte, co je podle ní nezbytnou součástí každé ženy v rámci oblečení, odpoví, že hezké boty, které dotváří celý outfit. A jaký je její nejoblíbenější módní kousek? „Džíny, ty nezklamou nikdy. Vždy když nevím, co si obléknout, tak skočím do džín a k tomu samozřejmě podpatky."  Manželka českého premiéra miluje léto, přesto však v rámci módy dává přednost zimě. „Člověk si více vyhraje, můžete vrstvit, má větší výběr materiálů a doplňků."

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MONIKA BABIŠOVÁ BÍLÝ DŮM MELANIE TRUMP DŽÍNY KVALITNÍ MATERIÁLY FILIP VANĚK MICHAEL KOVÁČIK TATIANA KOVAŘÍKOVÁ

Související články

Vše, co potřebujete vědět o blížící se Met Gala 2019

Jedna z největších módních událostí roku se blíží. Dne 6. května 2019 se uskuteční Met Gala, a proto jsme si pro vás připravili článek o všem, co potřebujete o blížící se události vědět. 

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

Většina lidí v České republice zná pojem „slow fashion“ a zajímá se o udržitelnost módy

Výsledky, které vychází z dlouhodobého průzkumu Fashion (Re)search ukazují, že česká populace užívající internet napříč věkem vnímá důležitost původu oblečení i jeho dopad na naši planetu.

Celý článek

Modelka Grace Elizabeth je novým andílkem Victoria's Secret

Americká modelka Grace Elizabeth se stala oficiálním andílkem značky spodního prádla Victoria's Secret. Na instagramu to potvrdila nejen ona, ale i americká značka. Připojila se tak ke třem novým andílkům Alexině Graham, Barbaře Palvin a Leomie Anderson. 

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Jennifer Lopez obdrží nejprestižnější módní cenu za své ikonické outfity

Americký módní panel odmění Jennifer Lopez oceněním za její osobitý přínos módě a veřejnosti. Přes 450 návrhářů a dalších módních expertů v panelu se shodlo, že Jennifer si zaslouží obdržet významnou cenu v roce 2019.

Celý článek

Francouzské módní giganty přispěly na opravu Notre Dame 300 miliónů euro

Největší módní společnosti ve Francii Kering a LVMH Group přispívají částkou 300 miliónů euro na opravu Notre Dame. Devastující požár způsobil škody v pondělním incidentu, které se budou opravovat až 15 let.

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek