dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Proteinové smoothie – must-have pro sportovce i zdravá svačinka během dne

Potřebujete tělu dodat palivo během tréninku? Chcete po sportu načerpat pořádnou porci energie? Nebo jen nevíte, čím zahnat hlad během rána či odpoledne? Vsaďte na proteinová smoothie. 

Připravíte si je za minutku a svůj organismus zásobíte samými zdravými látkami.

Sportovci, jíte dostatek bílkovin?

Trávíte hodiny v posilovně nebo na sportovních lekcích, hlídáte si jídelníček, ale vytoužené buchtičky na břiše stále nepřicházejí? Pak máte nejspíš nesprávně nastavený stravovací režim. Zařaďte do svého jídelníčku pravidelný přísun kvalitních bílkovin. Jen tak dosáhnete vysněné postavy a zároveň vaše tělo nebude strádat.

Hlavní jídlo byste neměli spořádat později než tři hodiny před zahájením tréninku. Pokud navíc víte, že vás odpoledne čeká aktivní pohyb, vyvarujte se na oběd těžko stravitelným pokrmům. Naopak si dopřejte spíš kvalitní složené sacharidy v kombinaci s bílkovinami a vlákninou. A taky velkou porci jakkoliv upravené zeleniny.

Zhruba hodinu až dvě před začátkem cvičení si pak ještě dejte menší svačinku. Nemáte čas na vymýšlení a přípravu vyváženého předtréninkového jídla? Sáhněte po proteinových smoothies od Iswari. Jednoduše je smícháte s vodou nebo (rostlinným) mlékem, protřepete v shakeru – a máte hotovo. Smoothies s obsahem proteinu si slupněte klidně i hned po ukončení tréninku. Bílkoviny totiž podpoří rychlejší regeneraci svalů, které navíc pomohou i pěkně vyrýsovat.

Svačinka i snídaně, kterou máte hned

Proteinové nápoje Iswari ale nemusíte ucucávat jen po cestě do fitka nebo z fitka. Hodí se také jako jednoduchá a výjimečně zdravá a výživná svačinka nebo snídaně s komplexním složením, kterou si můžete dopřávat klidně každý den.

Základem proteinových smoothies od Parvati je rýžový protein, který je lehce stravitelný a pomalu se vstřebává. Proto rychle zaženou pocit hladu, a navíc vaše tělo obohatí o pořádnou dávku vitamínů a minerálů. Obsahují totiž prověřené superpotraviny a místo umělých sladidel v nich najdete sacharidy z peruánského ovoce lucuma, španělského tygřího ořechu a indonéského kokosového cukru.

A jak proteinová smoothie připravíte? Stačí promíchat požadované množství s vodou či mlékem v praktickém shakeru. Směs ale můžete přidat i do vaší oblíbené snídaňové kaše, ovocné či zeleninové šťávy nebo jogurtu.

Vyberte si z široké palety příchutí – svěží lesní plody, nakopávací matcha, zdravím kypící zelené superfoods, slaďoučké kakaové plody nebo exotická maca. Zaženete hlad, dobijete baterky, pochutnáte si, a ještě uděláte něco pro své zdraví.

ZDRAVÍ SMOOTHIE ZDRAVÁ STRAVA SPORTOVCI STRAVOVÁNÍ

Související články

Naučte se zdravě snídat!

Jste během rána zpomalení, nepříjemní a bez energie? Že jste nesnídali, protože jste nestíhali? Výmluvu nestíhání nebereme, rozhodně vaše tělo ne. Začněte pravidelně snídat a vaše tělo vám poděkuje.

Celý článek

Rozhovor s Barborou Mottlovou

Herečka a modelka Bára Mottlová žije velice aktivní život, udělal si na nás čas a my jsme jí položili pár otázek o vaření, oblečení, fitness a jógy i instagramových výzvách. 

Celý článek

Čokolády, které můžete mlsat bez výčitek

Milujete čokoládu? A taky si u každého snědeného čtverečku slibujete, že zítra už opravdu půjdete cvičit? Zkuste si dát tentokrát jiné předsevzetí. 

Celý článek

7 receptů na snídaně jako z Instagramu

Komu z vás se nesbíhají sliny při ranním projíždění sociálních médií, kde na nás kouká jedna fotka jídla za druhou?

Celý článek

Změnit životní styl není těžké, stačí tři zásady

Představte si, že ta změna životního stylu, kterou jste chtěla na jaře uskutečnit, je tady. Víte, že rozbourat svoje stereotypy nebude nejjednodušší. 

Celý článek

Superfoods znali už ve starověku, říká zakladatel značky se super potravinami ISWARI

O super potravinách jsme si popovídali se zakladatelem české značky prodávající superfoods Františkem Lomským. 

Celý článek

Očistná Hot Joga

Blahodárné účinky jógy zná zřejmě každý z nás. Je úžasná jak pro tělo, tak pro mysl. Co takhle vyzkoušet hot jógu, která na nás má účinky ještě příznivější?

Celý článek

NON TOXIC: Deodoranty a antiperspiranty

Nastává období, kdy nás otázka deodorantů či antiperspirantů tíží asi nejvíce. A jestliže i vy toužíte sáhnout po zdravější formě, dnešní článek by vám mohl být základním rozcestníkem…

Celý článek