dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Ralph Lauren přenesl newyorský týden módy na večírek Velkého Gatsbyho

Přidat na Seznam.cz
Jaké by to asi bylo zajít na jeden z legendárních večírků pana Gatsbyho? Tak to si vyzkoušeli účastníci letošního newyorského týdne módy. Návrhář Ralph Lauren překvapil strhující show i nádhernou podzimní kolekcí 2019 .

Pozvánka do Ralph's Clubu

Když se jedná o amerického návrháře Ralpha Laurena, víme, že nemáme čekat žádné troškaření. Na letošním týdnu módy v New Yorku ale návrhář překonal všechna očekávání a možná jsme byli svědky nejlepší módní přehlídky, kterou letos na NYFW uvidíme. Ralphovi Laurenovi bylo přehlídkové molo malé, a tak si pro přehlídku pronajal celou budovu, konkrétně bývalou bankovní centrálu na Wall Street. Tu vyzdobil do stylu 20. let minulého století, do doby Fitzgeraldova Velkého Gatsbyho. A opravdu to tak vypadalo, nádherná výzdoba, boa, pérka ve vlasech a zlato. Strop pak zaplnily obrovské křišťálové lustry. Celá výzdoba byla laděna do Art Deco černobílé barvy a vynecháno nebylo ani 230 hostů, kteří na pozvánce měli výslovně nařízený dresscode.

Bella Hadid v krvavě rudé

A tak zatímco se hvězdní hosté jako například Cate Blanchett, Mandy Moore nebo Henry Golding usazovali na svá místa se svými drinky, přehlídka pomalu ale jistě začala. Na molu se prostřídaly modelingové hvězdy jako Gigi Hadid a Bella Hadid. Ty se mezi stoly za zvuků klasického jazzu procházely v krásných gentlemanských košilích s flitrovanými saky a motýlky. Saka a motýlky byly vlastně hlavními hrdiny celého večera. Došlo však i na krásné večerní róby, které byly též zanesené do doby Velkého Gatsbyho. Jednu z nich měla na sobě právě Bella Hadid v překrásné červené barvě. Ralph Lauren prostě na letošní podzimní kolekci nešetřil se třpytkami ani ostrými střihy.  

"Byl to prostě ten správný čas. Oslavujeme. Na tomhle světě je hodně věcí, které nejsou tak skvělé. A občas je krásné si jen tak zatančit," řekl agentuře AP Ralph Lauren.

 

 

Překvapení večera

A konečně na hosty v sále na Wall Street čekalo i jedno pořádné překvapení. Na přehlídce vystoupila i známá jazzová zpěvačka Janelle Monae. A zůstala poplatná atmosféře přehlídky, tedy svým outfitem i vystupováním umocnila pocit, že se návštěvníci opravdu vyskytli v nočním klubu v minulém století.

The Washington Post; NY Post

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY RALPH LAUREN BELLA HADID GIGI HADID NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Přehlídku značky Longchamp v New Yorku si nenechalo ujít spoustu známých osobností

Přehlídka, která byla plná známých osobností jako Kendall Jenner, Julianne Moore, Kate Moss, Lila Moss či Charlotte Lawrence, přinesla před pár dny v New Yorku myšlenku sluneční cesty od úsvitu do soumraku.

Celý článek
Karolína Kurková

Karolína Kurková byla hlavní hvězdou Cowanovy módní show v New Yorku

Extravaganci v podobě neonových barev, peří, šachovnice a metalického odlesku předvedl mladý návrhář na týdnu módy v New Yorku.

Celý článek
Oscar de la Renta

Laura Kim a Fernando Garcia se pro novou kolekci inspirovali domovinou Oscara de la Renty

Kreativní ředitelé Laura Kim a Fernando Garcia zavedli diváky do domoviny Oscara de la Renty. Oslnili barevnou paletou barev, krásnými vzory, kvalitními materiály a večerními okázalými garderobami.

Celý článek

Tom Ford pozval diváky na módní jízdu do newyorské stanice metra

Kreativní ředitel Tom Ford vzal diváky do podzemí na Lower East Side, kde představil v rámci newyorského týdne módy nejnovější kolekci. Metalické odstíny barev jsou od nynějška naprostým must-have na nadcházející jarní a letní sezonu. 

Celý článek

Carolina Herrera pro jaro 2020 navrací batiku i nesmrtelnou květenu

Newyorský týden módy přinesl nádhernou jarní a letní kolekci Carolina Herrera 2020 od návrháře Wese Gordona. A opět to bylo o překonávání pomyslné laťky trendů jara a léta.

Celý článek

Nejnovější kolekce Zimmermann evokovala léto v každém slova smyslu

Pondělní poledne patřilo australské značce Zimmermann. Čistě letní sbírka oděvů potěší každého, kdo se nemůže smířit se začátkem chladnějšího počasí a již je myšlenkami zpět na písčité pláži. 

Celý článek
Princezna Diana

NYFW: Kolekce Tory Burch se nesla v duchu princezny Diany

Americká půvabná návrhářka Tory Burch předvedla na Fashion Weeku v New Yorku nositelnou kolekci plnou ženskosti inspirovanou princeznou Dianou.

Celý článek

Tommy Hilfiger a Zendaya proměnili harlemské divadlo v sedmdesátkovou párty

New York Fashion Week má za sebou žhavou novinku. Na vytvoření úžasné přehlídky v harlemském divadle došlo k unikátnímu spojení dvou designérů - Tommyho Hilfigera a Zendaya. Výsledek? Jedna velká párty, na které nechyběly ani sestry Hadid.

Celý článek