dnes je 24.09.2018 a svátek má Jaromír

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Victoria Beckham je královnou minimalismu, a proto není nic zvláštního, že si většina lidí její kolekce představí v základní barevné paletě a zcela jednoduchých střizích bez dekoru. Resort kolekcí pro jaro 2019 tak musela vyrazit dech nejednomu milovníku módy. Victoria přichází s velmi ženskými siluetami, ubírá oversized kousky a zdůrazňuje postavu. Přichází snad s oslavou desátého výročí její značky i nový vizuál jejích kolekcí?

Zvířecí potisky

Velmi výrazným momentem celé kolekce jsou barevné, chvílemi až křiklavé potisky. V početném zastoupení vidíme zvířecí vzory -  především pak šaty s potiskem kočičích šelem ve výrazných barvách jako žlutá a modrá. Baví nás jednolité outfity, kdy jsou zkombinované šaty s botami se stejným vzorem, ať už v jedné barvě nebo ve výrazných kontrastech. V kolekci můžeme vidět také několik outfitů připomínající kravskou srst.

Šňůrky a tenké pásky

Decentním, avšak neskutečně efektním a zároveň funkčním detailem jsou šňůrky. Nejčastěji  jsou z nich vytvořeny tenké kožené opasky, které úžasně formují a tvarují ženskou postavu. Velmi dobře vypadá kombinace červeného pásku s denimovým oblekem. Tenké šňůrky můžeme vidět také na šatech, kde slouží jako ramínka a dekor zároveň. Dále je můžeme vidět u šatů s průstřihem na zádech, kde fungují jako zapínání; hravě zde spadají na holou kůži.

Maskování

Maskáčový vzor byl velmi populární před několika lety, že by byla Resort kolekce Victorie Beckham 2019 předzvěstí vracejícího se trendu maskování? Ta ho má na oděvech ať už v klasické podobě, tak jako zmenšený vzor na bílém podkladu. Různé je také jeho využití; nachází se na drobných plochách, jako jsou kabelky, celých šatech, i jako pruh látky na bílém kabátu. Velmi decentní, avšak neskutečně efektní!

vogue.com

DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VICTORIA BECKHAM RESORT 2019

Související články

Rozhovor s Adélou Gondíkovou

"Jsem zimní typ a nákupy mě nelákají", přiznala se nám populární herečka Adéla Gondíková. 

Celý článek

Vivienne Westwood šetří planetu v jarní kolekci 2019

Hlavním tématem video přehlídky od Vivienne Westwood byla fast fashion, její omezení a typický znak této značky- anarchismus.

Celý článek

Půvabná Alessandra Ambrosio v podzimní kampani XTI Shoes

Nadechněte se podzimní atmosféry a módy v nové kampani obuvnické značky XTI shoes. Zapózovala pro ni sympatická Alessandra Ambrosio. 

Celý článek

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Celý článek

Harry Styles, Gucci a zvěř v hlavní roli - přichází nejnovější kampaň Cruise 2019

Krmí, usmívá se, překypuje roztomilostí a elegancí. To je Harry Styles a jeho představení nové pánské kolekce pro jednu z nejznámějších módních značek této doby.

Celý článek

Versus Versace s grafickými potisky a recyklovatelnými materiály

Recyklace textilií, grafické popisky, nejednotná kolekce a známé jméno stojí za jarní kolekcí 2019.

Celý článek

Pohádková Marchesa vytvořila pro Jaro 2019 jemné víly

Přeneste se do světa víl, zasněte se a nechte se unášet nedotčenou přírodou a krásou těchto šatů…

Celý článek

Kolekci Marca Jacobse si nejspíš nekoupíte, zato vás rozhodně pobaví

Některá média nazvala tuto kolekci jako magickou. My si k tomu přidáme větší dávku fantazie a kromě cukrové vaty a velkých bonbónů v těchto šatech možná uvidíme i kousek módy.

Celý článek