dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Resort kolekci Victoria Beckham ovládly výrazné vzory

Kdo čekal, že ve Victoria Beckham resort kolekci pro jaro 2019 uvidí čistý minimalismus, je na omylu. Oděvy hýří výraznými střihy a pestrými vzory.

Victoria Beckham je královnou minimalismu, a proto není nic zvláštního, že si většina lidí její kolekce představí v základní barevné paletě a zcela jednoduchých střizích bez dekoru. Resort kolekcí pro jaro 2019 tak musela vyrazit dech nejednomu milovníku módy. Victoria přichází s velmi ženskými siluetami, ubírá oversized kousky a zdůrazňuje postavu. Přichází snad s oslavou desátého výročí její značky i nový vizuál jejích kolekcí?

Zvířecí potisky

Velmi výrazným momentem celé kolekce jsou barevné, chvílemi až křiklavé potisky. V početném zastoupení vidíme zvířecí vzory -  především pak šaty s potiskem kočičích šelem ve výrazných barvách jako žlutá a modrá. Baví nás jednolité outfity, kdy jsou zkombinované šaty s botami se stejným vzorem, ať už v jedné barvě nebo ve výrazných kontrastech. V kolekci můžeme vidět také několik outfitů připomínající kravskou srst.

Šňůrky a tenké pásky

Decentním, avšak neskutečně efektním a zároveň funkčním detailem jsou šňůrky. Nejčastěji  jsou z nich vytvořeny tenké kožené opasky, které úžasně formují a tvarují ženskou postavu. Velmi dobře vypadá kombinace červeného pásku s denimovým oblekem. Tenké šňůrky můžeme vidět také na šatech, kde slouží jako ramínka a dekor zároveň. Dále je můžeme vidět u šatů s průstřihem na zádech, kde fungují jako zapínání; hravě zde spadají na holou kůži.

Maskování

Maskáčový vzor byl velmi populární před několika lety, že by byla Resort kolekce Victorie Beckham 2019 předzvěstí vracejícího se trendu maskování? Ta ho má na oděvech ať už v klasické podobě, tak jako zmenšený vzor na bílém podkladu. Různé je také jeho využití; nachází se na drobných plochách, jako jsou kabelky, celých šatech, i jako pruh látky na bílém kabátu. Velmi decentní, avšak neskutečně efektní!

vogue.com

DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA VICTORIA BECKHAM RESORT 2019

Související články

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Vzory, barvy i motivy křičí z kolekce pre-fall 2019 značky Versace

Na přehlídkovém mole při příležitosti představení Versace kolekce byla ukázána různorodost střihů, barev, materiálů, a to jak pro muže, tak i pro ženy.

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Krejčovská práce slaví velký návrat v Pre Fall 2019 Giorgio Armani kolekci

Vrací se na míru ušité oděvy. V čele jim stojí dokonale padnoucí Armani obleky z nové kolekce. Nenásilná elegance je novým trendem.

 

Celý článek

Barevná, jiskřivá a reálná žena v kolekci Michaela Korse zastupuje ženskost

Kors si pro podzimní kolekci příštího roku zvolil cestu nostalgie. Zároveň se snažil vyjádřit obratnost a nadsázku módy.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

Nová kolekce Alexander Wang Pre-Fall 2019 vyobrazovala americký shon

Módní dům Alexander Wang předvedl během newyorského týdne módy novou kolekci. Hlavním tématem sbírky byl 'americký shon', který módní dům pojal po svém.

Celý článek