dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Přidat na Seznam.cz
Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Tahle cílevědomá žena je jednou z nejúspěšnějších českých tanečnic. Má na svém kontě nespočet výher, byla součástí televizního dokumentu „Nehasit hořím!“ a nyní je i fitness trenérkou, která nikdy nenechá nikoho na holičkách. Její hodnoty jsou milovat život a sám sebe. Právě to učí ostatní. 

Na nabídku být účastníkem soutěže Stardance jste kývla po návratu ze zahraničí a poté jste už na české půdě zůstala. Co se tedy díky soutěži změnilo?

Stardance byl dobrý start. Soutěžně už jsem byla oficiálně “v důchodu”, takže jsem měla čas se nejen věnovat Stardance jako takovému, ale i tanečním svěřencům. Pořad mi pomohl po návratu do Čech především tím, že se mnoho lidí dozvědělo, že jsem zase zpět doma. Začala jsem i přednášet v jedné z největších tanečních škol v Praze. Zájem o taneční lekce se mnou najednou tím pádem rapidně vzrostl.

 

Zůčastnila byste se televizní soutěže znovu?

Na Stardance vzpomínám moc ráda, a opravdu jsem přesvědčená, že být součástí takového projektu je nenahraditelný zážitek a zkušenost. Je to ovšem také velmi časově náročné a vzhledem k tomu, že nyní vedu svou vlastní firmu a mám kolem sebe mnoho lidi a svěřenců, kteří na mě spoléhají, nebylo by to už tak snadné a musela bych mnoho práce pozastavit nebo přerušit úplně...

Říká se o vás, že jste nejkrásnější tanečnice v historii Stardance - co Vy na to?

Už jsem to myslím někde slyšela. Ano... Je to velkorysé. Určitě se v tanečním světě pohybuje mnoho nádherných žen. Proto je to také tak divácky přitažlivý sport. Nemyslím si, že mohu sama posuzovat něco takového ohledně vlastní osoby. Velice mi to lichotí a vážím si takových slov. Věřím, že co člověk, to jiné přednosti a kvality. Snažím se na sobě neustále pracovat - a to nejen po stránce vzhledu. Věřím, že člověk, který se sám se sebou dobře cítí, tak je celkově spokojenější a šťastnější... a je to z něj i cítit.

Jak se udržujete takhle krásná, sebevědomá a s božskou postavou?

Jste moc hodná. Moc děkuji za krásná slova. Každý bojujeme s nějakými nedostatky a chtěli bychom vypadat jinak, cítit se jinak... možná se třeba i chovat jinak. Věřím, že je v pořádku, necítit se úplně perfektní - jde jen o to, na věcech, které nás “trápí” soustavně pracovat. To stačí! Například já se od svých 11ti let věnuji tanci. Nikdy jsem nepatřila k nejdrobnějším. Fitness, kterému se nyní věnuji neni jen image, je to cesta. Životní styl, který jsem si s chutí zvolila. Mnoho jsem se dočetla, nastudovala, vyzkoušela a stále zkouším a dále studuji. Nikdy nepřestávám se zlepšováním sebe sama. Jsem moc ráda, že to, co mě baví, zároveň promlouvá k druhým a mohu i jim třeba pomoci a inspirovat je na jejich cestě za “lepším já”. Proto vznikla i má firma BODYHUNTERS.

Můžete ve zkratce přiblížit, co to tedy to BodyHunters vlastně je a jak to celé funguje?

Bodyhunters je cvičební program, který uživatele kompletně provede fitness tréninkem jak doma (mimo posilovnu), tak v posilovně. Uživatel získá dle svých preferencí až 6 unikátních tréninkových rozpisů týdně. Naši trenéři prostřednictvím programu vedou efektivně uživatele k jeho zvoleným cílům.

Jak trávíte svůj volný čas?

Momentálně jste mě zastihla na dovolené, kde odpočívám - jak jinak než aktivně. Pohyb mě moc baví, navíc je pak zmrzka daleko zaslouženější. Dokonce jsem tu i zhubla. Sice hodně jíme, ale i pohybu máme dost. Ráno si vždy s přítelem trochu zacvičíme na terasce, jdeme na pláž, potom si třeba půjčíme kolo nebo si jdeme zaplavat... Brzy už se ale zase vracím a čeká mě hned troje focení. Takže se odpočinutá zase moc těším na práci a milovanou Prahu.

 

Přidat na Seznam.cz
ROZHOVOR MARTINA MARKOVÁ FITNESS BODYHUNTERS LIFESTYLE MÓDA

Související články

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Co byste měli vědět o kolekci navržené vévodkyní ze Sussexu Meghan Markle?

Kolekce, která bude mít podstatně hlubší význam a je spojená s módní návrhářkou Mishou Nonoo, by se měla začít prodávat již toto září.

 

Celý článek

Značka Noirs klade důraz na módu pro ženy, které se vzájemně podporují

Dost bylo rivality! Je potřeba se sjednotit a myslet alespoň v některých věcech podobně. Například o udržitelné módě, lásce k přírodě a ekologii. To vše a mnohem víc je cílem české značky Noirs.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

Modelka Cara Taylor v kampani Richard Allan x H&M inspirované šedesátými lety

Módní řetězec H&M se spojil s britskou značkou Richard Allan a vznikla kampaň silně inspirovaná šedesátými lety v hlavní roli s modelkou Carou Taylor. Snímky nafocené v ulicích Londýna působí hravým a bezstarostným dojmem. 

Celý článek

Trendy decor bytu aneb Co právě frčí?

Zařizujete si právě nový byt nebo aspoň jeho nový vzhled? Chcete se ve svém bytě cítit nejen příjemně a útulně, ale i inspirativně? Rady a nápady jak na to, najdete u nás v článku...

Celý článek

Podzimní pletená kolekce české návrhářky Božidary nese název Melancholic

Srpen se přehoupl do druhé poloviny a ať už chceme či nikoliv, brzy nás nemine období, kdy se budeme muset zachumlat do hřejivých svetrů a roláků. A když už toto období nastane, proč to nevzít zcela stylově se svetry české návrhářky Božidary?

Celý článek

Back to school: Vše, co by vám na začátku školního roku nemělo chybět

A že toho je, co je potřeba na přelomu srpna a září pořídit. V tomto článku vynecháme oblečení, ale zaměříme se na ty nejlepší batohy, školní potřeby a další nezbytnosti do vaší lavice.

Celý článek