dnes je 20.11.2018 a svátek má Nikola

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Květinový designér ozdobil modelky

New York toho už viděl hodně, a to zejména na podzimním týdnu módy, ale nikdo nečekal, že modelkám tento podzim doslova rozkvetou vlasy. Značka Rodarte spolupracovala se známým květinovým designérem Josephem Free, který je jedničkou v květinové výzdobě. Tentokrát však rodák z Los Angeles zdobil květinami vlasy a ne interiéry. Přehlídka probíhala v prostorách připomínajících louku po dešti a k atmosféře ještě pomohl jemný venkovní déšť. Celých 7 hodin se modelkám pracně zaplétaly vlasy s květinami a korunkami.

 

Jako princezny nebo víly

Romantický vzhled vlasů s čerstvými květinami doplňoval romantickou kolekci plnou pastelových barev, volánů a vleček. Jako víly z pohádky nebo skutečné princezny vypadalo všech 48 modelek. Každá měla ve vlasech jinou korunku a květinovou dekoraci. Hlavní inspirací a cílem byla umělecká vlna Art Deco z počátku minulého století. Cílem bylo modelky nastylizovat do obrazů Pabla Picassa právě z tohoto období. 

Grafický make up versus příroda

Představivost a kreativita dostaly velký prostor právě u účesů. Extravagance prostřednictvím přírody byla nečekaná. Kontrastem jim byl grafický až jemně geometrický oční make up, kde se používaly výhradně ostré barvy od kosmetické značky NARS. Celý vzhled byl velmi povedený a promyšlený, což vyvolalo povzdechy údivu u přítomných novinářů, diváků i celebrit. Tematicky inspirovaný příběh vlasů i make upu byl ve znamení známého Pisassova obrazu z roku 1932: Láska, sláva, tragédie. Modelky byly toho jasným podařeným výsledkem. 

vogue.com, pinterest.com

KRÁSA VLASY A ÚČESY RODARTE JARO 2019 NEW YORK FASHION WEEK DÁMSKÉ ÚČESY VLASOVÉ TRENDY INSPIRACE

Související články

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Našli jsme místo, kde si příroda s krásou skutečně rozumí

Když přišlo pozvání od Bio guru Lucie Van Koten na představení nové organické kosmetiky L'ODAÏTÈS  s úžasným příběhem, nemohli jsme odmítnout. A rozhodně nelitujeme. Máme pro vás pozvánku do krásných prostor designového obchůdku Wonderful, kde si příroda a krása rozumí...

 

Celý článek

Vlasová inspirace podle Meghan Markle

To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.

Celý článek

Padají vám vlasy? Poradíme vám, jak to vyřešit jednou provždy!

Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.

Celý článek

Jak nosit dámský kostým i mimo kancelář

Koho by přece jen stále při pomyšlení na dámský kostým napadalo, že se jedná o kancelářskou uniformu, toho dnes vyvedeme z omylu. Kalhotové kostýmy zažívají tento podzim velký návrat, a to i mimo oblast lejster a kopírek.

Celý článek

5 aktuálních novinek ze světa knih

Ta pravá doba pro koupi nové knihy právě přichází. Nahrává tomu sychravé počasí, které nás přímo vybízí k odpočinku a relaxaci s hrnkem kávy a dobrou knihou. Jakou z letošních knižních novinek nepřehlédnout?

Celý článek

6 tipů jak dostat řídnutí vlasů pod kontrolu

Řídnutí vlasů je velmi nepříjemnou záležitostí. Existuje však několik málo triků, jak ho zpomalit nebo alespoň zamaskovat.

Celý článek

Kadeřnice celebrit radí: přírodní péče o vlasy se vyplatí!

Vlasy - koruna krásy. Tohle rčení by mělo být mantrou každé kadeřnice. Už 12 let se jím řídí i Lucie Bugnerová alias Lussi Bugner.

Celý článek