dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Rozkvetlé vlasy u Rodarte pro Jaro 2019

Přidat na Seznam.cz
Modelky se po mole procházely v romantických účesech s čerstvých květin ve stylu Art Deco.

Květinový designér ozdobil modelky

New York toho už viděl hodně, a to zejména na podzimním týdnu módy, ale nikdo nečekal, že modelkám tento podzim doslova rozkvetou vlasy. Značka Rodarte spolupracovala se známým květinovým designérem Josephem Free, který je jedničkou v květinové výzdobě. Tentokrát však rodák z Los Angeles zdobil květinami vlasy a ne interiéry. Přehlídka probíhala v prostorách připomínajících louku po dešti a k atmosféře ještě pomohl jemný venkovní déšť. Celých 7 hodin se modelkám pracně zaplétaly vlasy s květinami a korunkami.

 

Jako princezny nebo víly

Romantický vzhled vlasů s čerstvými květinami doplňoval romantickou kolekci plnou pastelových barev, volánů a vleček. Jako víly z pohádky nebo skutečné princezny vypadalo všech 48 modelek. Každá měla ve vlasech jinou korunku a květinovou dekoraci. Hlavní inspirací a cílem byla umělecká vlna Art Deco z počátku minulého století. Cílem bylo modelky nastylizovat do obrazů Pabla Picassa právě z tohoto období. 

Grafický make up versus příroda

Představivost a kreativita dostaly velký prostor právě u účesů. Extravagance prostřednictvím přírody byla nečekaná. Kontrastem jim byl grafický až jemně geometrický oční make up, kde se používaly výhradně ostré barvy od kosmetické značky NARS. Celý vzhled byl velmi povedený a promyšlený, což vyvolalo povzdechy údivu u přítomných novinářů, diváků i celebrit. Tematicky inspirovaný příběh vlasů i make upu byl ve znamení známého Pisassova obrazu z roku 1932: Láska, sláva, tragédie. Modelky byly toho jasným podařeným výsledkem. 

vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY RODARTE JARO 2019 NEW YORK FASHION WEEK DÁMSKÉ ÚČESY VLASOVÉ TRENDY INSPIRACE

Související články

Pánská móda: které kousky jsou v nadcházející sezóně IN?

Slunečných dní je čím dál více a to znamená jediné. Je čas na jarní kolekce! Především definitivně obměnit zimní šatník za nový. Co je letos pro pány IN?

Celý článek

Jak se nosí lacláče

S jarem nepřišlo jen krásné bujaré počasí, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i “lacláče” všeho druhu. Oprašte své staré nebo se nechte inspirovat těmi novými. Viva la lacl!

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek

Vítání jara s Levi's? Proč by ne?!

Džíny jsou nepostradatelným kouskem v šatníku žen, mužů i dětí. Nosí a nosili je všichni. Vždyť původně se jednalo o součást pracovního oděvu. Značka Levi's jako původní producent džín je symbolem tradice a kvality. Podívejte se na jejich novou jarní kolekci.

Celý článek

Rozhovor s úspěšným kadeřníkem Michalem Zapomělem

Jeden z nejlepších českých kadeřníků odpovídá na otázky o své kariéře, přístupu ke klientům a v neposlední řadě radí našim čtenářům, jak k vlasům přistupovat a starat se o ně.

Celý článek
Čarbičková bijoux

Čarbičková Bijoux: Čelenky, které dotvoří vaši osobnost

Peří, mušle, horolezecká lanka nebo elektrikářský pásek. Z toho a mnohem více vytváří Anna Čurlejová spolu s přítelem Vladimírem originální doplňky.

Celý článek

Vlasový styling z MBPFW z pohledu Honzy Kořínka

Týden módy je vždy velkou událostí, návrháři se na něj chystají několik měsíců a nepodceňují žádné detaily. My se v tomto článku zaměříme na zajímavé vlasové kreace, které jsme mohli letos vidět. 

Celý článek

Stylová jarní pyžámka

Jarní pyžama pro rok 2019 jsou vrženy, už máte vybrané i vy to své? Pokud ne, nechte se inspirovat stylovými kousky na spaní.

Celý článek