dnes je 21.01.2017 a svátek má Běla

Rychlý těstovinový salát s tuňákem

Znáte ty dny, kdy prostě nevíte, co si připravit k obědu a nechce se vám nad tím trávit hodiny? Pro takové příležitosti by mohl posloužit rychlorecept na domácí těstovinový salát s tuňákem.

Ingredience:

Cherry rajčata
Jarní cibulka
Kukuřice
Hrášek
Těstoviny
Tuňák ve vlastní šťávě
Smetana 12%
Majonéza
Pepř a sůl Postup:

Hned na začátek se přiznáme, že jsme vážně nevymysleli nic převratného. Ale říkali jsme si, že by možná rychlý recept z těstovin a běžné zeleniny spolu s tuňákem mohl potěšit. Hlavně ty, kteří neustále pospíchají a možná také ty, kterým už přestalo chutnat to-go. Na salát si akorát uvaříte těstoviny podle jejich typu (doporučený čas vaření píší na obalech) a smícháte se zeleninou. Výbornou kombinací je chuť tuňáka spolu s kukuřicí. Na jejich spojení je chuť celého salátu založena. Dresing je samozřejmě libovolný, ale doporučujeme ho smíchat, jelikož bez něj je salát opravdu strohý. Na dvě porce vám bude stačit pět lžic 12% smetany spolu se dvěma až třemi lžícemi majonézy. Nezapomeňte dresing řádně osolit, aby nebyl po smetaně nasládlý. Podle chuti už jen dokořeňte celý salát a oběd můžete od začátku přípravy mít za 15 minut hotový. 

MÓDA V KUCHYNI SALÁT TUŇÁK LETNÍ RECEPT RECEPT

Související články

Dýňová polévka s kokosovým mlékem

Dýňová polévka je tak hřejivá a dobrá. Nevím jak vy, ale já když vidím na instagramu nějaké dobré jídlo, tak na něj dostanu hroznou chuť. 

Celý článek

Na letní piknik už moc času nemáte, poradíme, co vzít s sebou do piknikového koše

Na letní piknik nemusíte chodit daleko. Stačí, když si zajdete na zahradu za dům nebo například do nejbližšího parku. Tápete však co si vzít s sebou? Prozradíme vám naše nejoblíbenější piknikové suroviny.

Celý článek