dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Selena Gomez v nové kampani PUMA

Do červeno-modré sladila svou poslední sportovní kolekci značka PUMA. A do kampaně na jejich propagaci obsadila zpěvačku Selenu Gomez.

Kampaň značky PUMA se na podzim 2018 dělí na dvě části. V té první tvář značky Selena Gomez pózuje v modelu tenisek Amp XT v prostorách venkovní městské posilovny. Oblékla na sebe tmavě modré sportovní legíny se síťovanými průstřihy, červenou mikinu s kapucí bez rukávů a sportovní podprsenku, na níž se oba odstíny spojují dohromady. Na noze má nazutý bílý model Amp XT. 

Druhá polovina kampaně se soustředí na Defy tenisky. Název v překladu do českého jazyka znamená vzdorovat. "Vzdorovat znamená být statečný. Je to o tom, dokázat se vymknout a nepodřizovat se pravidlům, jež stanovuje společnost. Puma tento pocit v nových trainingových teniskách zachytila perfektně. Dennodenně si sama připomínám, jak důležité je, vzdorovat okolí a zůstat svá," vyjádřila se k novému modelu tenisek určených na trénink Selena Gomez. Zpěvačka zapózovala v kompletu světle hnědých legín, žluté sportovní podprsenky a široké mikiny s krátkým rukávem. 

fashiongonerogue.com

DÁMSKÁ MÓDA SELENA GOMEZ PUMA SPORTONÍ KOLEKCE SPORTOVNÍ MÓDA PODZIM 2018

Související články

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Zlato a stříbro jsou prosincové Must have

Vánoční koledy, třpytivé obchodní výlohy, oslavy konce roku i pravá vánoční atmosféra u sklenky svařeného vína jsou tím, co provází měsíc prosinec. K tomu nesmí chybět ani dostatek zlata a stříbra.

Celý článek