dnes je 18.10.2018 a svátek má Lukáš

Serena Williams přichází s vlastní kolekcí oblečení

“Chceme, aby se lidé cítili dobře a nemuseli za to přehnaně utrácet." Taková je filozofie nové kolekce Sereny Williams, která se stala jejím dalším splněným snem.

Jako kdyby nestačilo, že tenistka Serena Williams nedávno porodila dceru Alexis Olympii a také vyhrála svůj první poporodní grandslamový turnaj French Open, nyní  přichází i s vlastní kolekcí sportovního a večerního oblečení. Tenistka se rozhodla celou kolekci distribuovat direct-to-customer způsobem, což znamená, že kousky neprodává přes obchodní řetězce, ale pro své fanoušky zařizuje vše sama se svým týmem. Serena navíc oznámila, že chce, aby její kolekce byla dostupná jejím fanouškům a ceny všech 12 kousků se proto pohybují pod  $250.

“Chceme, aby se lidé cítili dobře a nemuseli za to přehnaně utrácet. To je to, co chci dělat. Vytvářet oblečení, které vám sluší a není předražené,” popsala filozofii celé kolekce Serena.

Kolekce Sereny Williams

První kolekce oblečení Sereny Williams obsahuje spodní prádlo, trička, džíny, bundy a olivové saténové šaty, na které sama vybírala látky. Vše je označeno jejím osobním logem.

Moje zákaznice je dívka či žena, ktera věří v sama sebe, nebo sama v sebe věřit chce. Možná zrovna ale nemá svůj denNěkdo, kdo je sám sebou a možná trochu vyčnívá. Možná vyčnívá proto, že je krásná, silná, nebo nechce být průměrná. Naše žena je taková, která bere módu jako kompas, který ukazuje, jaká je a co se v ní skrývá,” prozradila Serena pro WWD. Záležet si dala Serena i při vytváření džín. Uvedla, že ji nebaví strečové džíny, které teď nosí každý, a proto se rozhodla vrátit k pevným džínům ve stylu 80. let.

Kolekce Sereny Williams

Na svém instagramu sdílela Serena fotografii, ke které přidala pro své fanoušky motivační popisek týkající se jejích snů, ve kterém sděluje, že je pyšná na to, že může představit svou první fashion kolekci.

Všech 12 kousků mělo původně vyjít již před osmi měsíci, což ovšem kvůli porodu dcery nebylo možné. Serena uvedla, že je za odklad ráda, protože mateřství lehce změnilo její pohled na módu a utvrdilo ji v tom, že jejím hlavním cílem je cítit se ve svém oblečení nejen krásně, ale především také pohodlně. Zároveň prozradila, že určitě plánuje během léta a podzimu svou kolekci rozšiřovat o další nápadité kousky. Nezbývá, než se těšit a čekat, s čím dalším tato úspěšná sportovkyně ještě přijde.  

Kolekce Sereny Williams

vogue.com, WWD.com. instagram.com

DÁMSKÁ MÓDA SERENA WILLIAMS DÁMSKÉ SPORTOVNÍ OBLEČENÍ VEČERNÍ MÓDA

Související články

Jak se nosí džíny a svetr v podzimních měsících?

Neodhazujte oblíbené džíny, ba naopak! Doplňte je vkusným svetrem.

Celý článek

V Cruise kampani Louis Vuitton z Korsiky zářila Alicia Vikander

Drobná Alicia Vikander nás naláká na prosluněné pobřeží Korsiky a také Cruise kolekci Louis Vuitton. 

Celý článek

Penélope Cruz se dočkala - stala se novou tváří kampaně Chanel

Módní velikán Chanel uvedl svou Resort kampaň 2019, do které si namísto modelky vybral úspěšnou herečku Penélope Cruz. 

Celý článek

Britská královna vs. deštivé počasí

Už jste si toho všimli také? Pojďte se s námi podívat na úžasný cit anglické královny pro barevné kombinace jejích outfitů.

Celý článek

Kampaň Zimmermann přináší pohled na plavkovou kolekci 2019

Plavková kolekce putuje přímo od značky Zimmermann. Modely jsou dost úchvatné nato, abyste okamžitě začala závidět modelkám a nemohla se dočkat léta. 

Celý článek

Módní budoucnost vypadá oranžově

Nezadržitelně se do našich šatníků blíží oranžová barva a to na čemkoli. 

 

Celý článek

Variabilitu plus size oblékání najdete u Violeta by Mango

Do nové kampaně své plus size kolekce si řetězec Mango vybral modelku Ashley Graham, Olivii Wilson a Tash Ncube.  

Celý článek

Gigi Hadid v nové kampani Reebok s podtitulem Buďte více lidští

Gigi Hadid se stala tváří kampaně Be more human, která nabádá k tomu, aby na sebe lidé byli milejší. Proč? 

Celý článek