dnes je 21.11.2018 a svátek má Albert

Street Style ze Stockholmu na podzim 2018

Co se nosí ve Skandinávii před očekávanými přehlídkami sezóny?

Styl v každém počasí

Co se nosí v chladivých severských zemích? Švédský styl žen je dokonale vyladěný, do detailu promyšlený a velmi šik, a přesto je jim teplo. Je to něco nového, jelikož stockholmský týden módy vznikl v roce 2005 na rozdíl od jiných veleznámých lokalit, kde probíhá po celá desetiletí. Módní svět teprve objevuje a zkoumá způsob oblékání v severských zemích, kde jim v čele stojí Švédsko a s ním módní Stockholm. Švédské ženy se oblékají elegantně i odvážně, navzdory kruté zimě. Nebojí se barevných kombinací ani mixování materiálů. 

  

  

Neotřelá elegance

Neokoukaný skandinávský styl je okouzlující, protože je odlišný od toho, co jsme zvyklí vídat na týdnech módy po celém světě. Možná je to počasím, ale rozhodně je velmi inspirativní. Překvapivé barvy, pastelové odstíny, dokonce i květinové vzory a ty nejodvážnější zvolily dokonce i lodičky na podpatku. Ženy každého věku se svým vlastním osobním stylem se nebojí ukázat světu svou lásku pro módu. Vrstvení je trendem číslo jedna!

  

  

  

 

pinterest.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA STREET STYLE STOCKHOLM STOCKHOLM FASHION WEEK PODZIM 2018 ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Nový trend - džíny s perličkami

Nejsme první ani poslední generace, která má slabost pro perly. Mezi novými trendy jsou perličky doslova hvězdou, točí se kolem nich skoro vše. Od sponek do vlasů, přes svetry až k samotným kalhotám. Máte je už doma i vy?

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Zkameněliny a mušle inspirovaly Resort kolekci od Alexandra McQueen 2019

Populární anglická značka si vybrala nezvyklou inspiraci a múzu. Co návrhářku Sarah Burton k tomuto kroku vedlo?

Celý článek

Ralph Lauren bude pasován na rytíře za svůj přínos módě a lidský přístup

Úspěšný návrhář obdrží nejprestižnější ocenění za svou celoživotní práci, lidský přistup a dobročinnost. Oslavuje také 50 let své značky!

Celý článek

Co milujeme na nesmrtelné módě 80. let?

Osmdesátá léta se lecčím zapsala do módních dějin a návrháři se touto dekádou dodnes s oblibou inspirují. Jaké byly největší trendy právě těchto extravagantních let? 

Celý článek

Ztracená svatební korunka Věry Čáslavské je opět na světě

Byla to událost roku. Československá sportovkyně, miláček národa Věra Čáslavská se vdává. Pompézní svatba si žádá i krásný outfit. Všichni chválí jak svatební šaty, tak okrasnou korunku.

Celý článek

Modelka Candice Swanepoel navrhuje vlastní plavky

Rozhodně není první modelkou, která se vydala směrem práce návrhářů. A určitě není ani tou poslední. Candice přináší kolekci plavek vlastní značky.

Celý článek

Jak vypadat stylově a chic i v podzimních dnech?

Podzimní počasí je nevyzpytatelné. Ačkoliv může být jeden den slunečných 15 °C, druhý den se může ochladit na 5 °C. Ukážeme vám, jak být připravena na každé počasí, a ještě u toho vypadat stylově. 

Celý článek