dnes je 21.02.2019 a svátek má Lenka

Street Style ze Stockholmu na podzim 2018

Co se nosí ve Skandinávii před očekávanými přehlídkami sezóny?

Styl v každém počasí

Co se nosí v chladivých severských zemích? Švédský styl žen je dokonale vyladěný, do detailu promyšlený a velmi šik, a přesto je jim teplo. Je to něco nového, jelikož stockholmský týden módy vznikl v roce 2005 na rozdíl od jiných veleznámých lokalit, kde probíhá po celá desetiletí. Módní svět teprve objevuje a zkoumá způsob oblékání v severských zemích, kde jim v čele stojí Švédsko a s ním módní Stockholm. Švédské ženy se oblékají elegantně i odvážně, navzdory kruté zimě. Nebojí se barevných kombinací ani mixování materiálů. 

  

  

Neotřelá elegance

Neokoukaný skandinávský styl je okouzlující, protože je odlišný od toho, co jsme zvyklí vídat na týdnech módy po celém světě. Možná je to počasím, ale rozhodně je velmi inspirativní. Překvapivé barvy, pastelové odstíny, dokonce i květinové vzory a ty nejodvážnější zvolily dokonce i lodičky na podpatku. Ženy každého věku se svým vlastním osobním stylem se nebojí ukázat světu svou lásku pro módu. Vrstvení je trendem číslo jedna!

  

  

  

 

pinterest.com

MÓDA DÁMSKÁ MÓDA STREET STYLE STOCKHOLM STOCKHOLM FASHION WEEK PODZIM 2018 ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Co oblékly česko-slovenské krásky na ples sezóny?

6. ročník Česko – Slovenského plesu se konal v Obecním domě za účasti známých osobností. Hlavní ozdobou večera byly české a slovenské krásky. Jaké róby oblékly na tento vrchol plesové sezóny?

Celý článek

Navždy odešla legenda v rukavičkách a tmavých brýlích, Karl Lagerfeld

Dnes, tedy 19. února, se Paříž a celý módní svět halí do černého hávu. V nemocnici na pařížském předměstí dnes naposledy vydechla legenda nejen oděvního průmyslu, nezapomenutelný a nenahraditelný Karl Lagerfeld. Zemřel ve věku 85 let.

 

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek