dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

Světové ocenění pro Muže roku

Přidat na Seznam.cz
Kulturní a charitativní akce Muž roku obdržela ocenění mezinárodní úrovně za kulturní přínos.

Jediná tuzemská soutěž každým rokem hledající nejkrásnější muže Česka dostála světového uznání v jaké snad ani nedoufala. Je však splněným snem a kulturně charitativní akci přidává na věhlasu, který každým rokem ještě více sílí.

Soutěž Muž roku, jež na sebe rok co rok strhává značný mediální zájem, obdržela ocenění mezinárodní úrovně a to za kulturní přínos, jednou ročně udělováno organizací ICC (International Culture Company), které z rukou prezidentky ICC Fathimy Shukera na slavnostním galavečeru v tureckém Istanbulu osobně převzal David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

Zisk takového ocenění v mezinárodním měřítku je pro Muže roku o to cennější, že je v rámci kulturní akce udělena České republice vůbec poprvé.

 

„Je to pro mě obrovská pocta, že se Muž roku vyšplhal na takto velkou kulturní pozici. Je to hezký pocit. Muž roku je nejen přínosnou akcí, ale hlavně pomáhá charitě,"  dodal dojatý David Novotný, který ihned po oznámení výsledků přijal desítky gratulací včetně těch od svých nejbližších, které v Turecku zastoupila například i Davidova maminka.

David Novotný obdržel certifikát a ručně zdobený talíř s oceněním od známého tureckého umělce.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MUŽ ROKU SOUTĚŽ KRÁSY MUŽ ROKU 2016 DAVID NOVOTNÝ

Související články

První česká konference o influencer marketingu se blíží

Marketingové trendy zrychlují stejně jako naše doba, a tak není jednoduché držet krok s dobou. Jasno v nových trendech marketingu by však mohla udělat chystaná konference zaměřená na tzv. influencer marketing. O čem je vlastně řeč se dozvíte v našem článku.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Pojďte s námi do aktivního podzimu plného motivace již od tohoto víkendu!

Projekt Let´s by Active přináší nové druhy cvičení, motivační plán pro zdravý životní styl pod dohledem zkušených trenérů, ale i zábavu a nová přátelství. Pojďte do toho s námi!

Celý článek

Představujeme vám finalisty soutěže PURE MODEL 2019

Druhý ročník prestižní modelingové soutěže PURE MODEL 2019 se přiblížil. Již za měsíc zjistíme nové vítěze. V loňském roce tato soutěž objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, která se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

 

Celý článek

Vyhrajte s námi vstupenky na jedinečnou módní přehlídku Chanelka, která proběhne 27. září 2019

Už samotný název napovídá, co nás na přehlídce bude čekat: Elegance, šarm a styl. Nebudou chybět známé osobnosti a večerem nás provede blogerka Lucie van Koten.

Celý článek

Nová exkluzivní kolekce od H&M objevuje retro v moderním chaosu New Yorku

Retro v moderním stylu? H&M říká ano. V podzimně zbarvených ulicích New Yorku nafotili nádhernou magickou kolekci. V hlavní roli modelka Adut Achet a fotograf Christian MacDonald.

Celý článek

Kristina Nemčková - rozhovor o úspěšné kuchařce i o módě

Kristina Nemčková nám utkvěla v paměti především jako vítězka populárního pořadu MasterChef. V jejím věku šlo o nevídaný úspěch a my jsme její kariéru začali se zájmem pozorovat. A teď jsme nadšeni z její skvělé kuchařky #UPGRADE.

Celý článek

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek