dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Světové ocenění pro Muže roku

Přidat na Seznam.cz
Kulturní a charitativní akce Muž roku obdržela ocenění mezinárodní úrovně za kulturní přínos.

Jediná tuzemská soutěž každým rokem hledající nejkrásnější muže Česka dostála světového uznání v jaké snad ani nedoufala. Je však splněným snem a kulturně charitativní akci přidává na věhlasu, který každým rokem ještě více sílí.

Soutěž Muž roku, jež na sebe rok co rok strhává značný mediální zájem, obdržela ocenění mezinárodní úrovně a to za kulturní přínos, jednou ročně udělováno organizací ICC (International Culture Company), které z rukou prezidentky ICC Fathimy Shukera na slavnostním galavečeru v tureckém Istanbulu osobně převzal David Novotný, ředitel soutěže Muž roku.

Zisk takového ocenění v mezinárodním měřítku je pro Muže roku o to cennější, že je v rámci kulturní akce udělena České republice vůbec poprvé.

 

„Je to pro mě obrovská pocta, že se Muž roku vyšplhal na takto velkou kulturní pozici. Je to hezký pocit. Muž roku je nejen přínosnou akcí, ale hlavně pomáhá charitě,"  dodal dojatý David Novotný, který ihned po oznámení výsledků přijal desítky gratulací včetně těch od svých nejbližších, které v Turecku zastoupila například i Davidova maminka.

David Novotný obdržel certifikát a ručně zdobený talíř s oceněním od známého tureckého umělce.

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MUŽ ROKU SOUTĚŽ KRÁSY MUŽ ROKU 2016 DAVID NOVOTNÝ

Související články

Dům ze seriálu Big Little Lies si můžete na léto pronajmout

Luxusní dům na pláži, ve kterém žila seriálová postava Madeline Martha Mackenzie, kterou ztvárnila herečka Reese Witherspoon, má sedm ložnic a osm koupelen. Nyní si ho můžete pronajmout.

Celý článek

Chystáte se na Slovensko? Ubytujte se i v létě v Bešeňové, nebudete litovat!

Kdo by o Bešeňové neslyšel? Pramen energie v srdci Liptovského kraje vám dobije baterky a poskytne perfektní útočiště na pár dní volna. Přesvědčili jsme se o tom na vlastní kůži!

Celý článek

Cara Delevingne představuje Dior make-up v rošťáckém vzhledu

Modelka mnoha tváří a stylů, tak by se dala nazvat jedna z nejžádanějších ve svém oboru. Cara aktuálně představuje kosmetické vychytávky v konceptu s názvem „Be Dior“ pro korejskou mutaci časopisu Vogue.

Celý článek

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek