dnes je 27.05.2017 a svátek má Valdemar

Tipy, jak se obléci luxusně, i když nevyděláváte statisíce

Ženám často přijde nemožné, obléci se elegantně a na první pohled luxusně, když jim jejich příjmy nedovolují utrácet za high-end značky. I tak to jde, a nepřijde vás to vůbec draho. 

1. Nehrajte si, že na to máte

Není nic špatného na tom, že nepatříte mezi část lidí, kteří si mohou měsíčně za oblečení dovolit utratit desítky až stovky tisíc. Takových je opravdu velmi málo. Stačí si to přiznat a nehnat se za tím. Rozhodně tedy ne napodobováním outfitů celebrit nebo snahou nakombinovat oblečení tak, jako to dělají světoví stylisté. Zároveň je také zbytečné utrácet peníze za jednu drahou kabelku jen pro pocit, že na to máte. Na druhé dojem jednou luxusní kabelkou určitě neuděláte, a už vůbec ne, pokud se bude jednat o značku Guess, Michael Kors nebo Louis Vuitton. 

2. Žádná loga, minimum nápisů, méně barev

V úzké spojitosti s bodem jedna proto doporučujeme nekupovat si padělky nebo oblečení s velkými logy. Uvědomte si, že ty elegantní outfity, kterým se více či méně tajně spousta žen snaží přiblížit, nejsou vůbec založené na logách, nápisech a barevné paletě. High-end návrháři svá jména většinou nikam neuvádějí, takže na první pohled nepoznáte, zda je ta bílá košile od Dsquared2 nebo z Manga.  

3. Jednoduchost klíčem k úspěchu

Když už jsme si vysvětlili, že nechceme ani mnoho barev, ani výrazná loga, ani jeden luxusní kousek pro dobrý vnitřní pocit, je čas si ukázat, jak tedy na to. Držte se co nejčistších linií a co nejméně barev. Čistý vzhled je první zárukou požadovaného dojmu. Držte se kombinací bílé a krémové, černé s tmavě modrou, šedé s černou a vínovou s camel. Zkuste se vyhnout také zbytečným ozdobičkám, kanýrkům a volánkům. 

4. Tak akorát vrstvení

Vrstvení ano. Ale všeho moc škodí. Proto se při přidávání dalších a dalších kousků občas zkoukněte v zrcadle a sebekriticky si přiznejte, kdy už je to příliš. Neberte si dlouhé rukávy a přes ně náramky, pokud máte vzorovanou sukni, rozhodně k ní nepatří vzorované punčocháče a z krátkého kabátu by vám neměl koukat delší cardigan. 

pinterest.com

JAK SE DÁMSKÁ MÓDA TIPY A TRIKY LUXUS JAK SE OBLÉKNOUT

Související články

Jak se podle bloggerů obléct na letiště!

Chystáte se na dovolenou, ale nevíte, jak se obléct na letiště? Inspirujte se hvězdami Instagramu, které mají cestovní módu v malíčku. Vy se tak budete cítit nejen pohodlně, ale navíc budete vypadat dobře.

Celý článek

MOHLI BYCHOM DÁT TOMUTO LÉTU KOUZLO?

Kdo z nás si dokáže představit léto bez plné police všech druhů triček - jako jsou jednoduché modely a živé barvy, nebo dokonce ty nejvíce elegantní, vhodné pro speciální večerní události?

Celý článek