dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Tommy Hilfiger X Zendaya v jarní kolekci 2019

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka, tanečnice, herečka, návrhářka a v neposlední řadě i modelka. To vše je Zendaya, která ve světě módy není žádným nováčkem. O tom svědčí i fakt, že si ji Tommy Hilfiger vybral pro svou jarní kolekci 2019.

Ani ne rok po tom, co Tommy Hilfiger rozvázal spolupráci s topmodelkou Gigi Hadid, která propůjčovala svou tvář několika jeho kolekcím, sáhl po Zendaye a jejích designerských schopnostech pro vytvoření jarní kampaně dámského oblečení. 

Miluji spolupracovat s lidmi, kteří mají vášeň pro to, co dělají a plní si své sny a inspirují další generaci, aby dělali totéž. Zendaya se stala globální ikonou, která používá módu k odvážné výpovědi a zároveň zůstala věrná sama sobě. Naše kolekce spojí její eklektický styl s americkým duchem naší značky.,”  řekl Tommy Hilfiger.

Zatím nemáme podrobnější informace o tom, jak bude kolekce vypadat, nebo v jakém tématu se přesně bude nést. Na instagramu nám však napovídají snímky o stylu disko-éry. Tommy x Zendaya budou debutovat na jaře roku 2019 a podle magazínu WWD bude Zendaya pokračovat v módních přehlídkách s Tommy Hilfigerem a zároveň vystupovat v jarní reklamní kampani značky. „Je to způsob, jak oslavit sebevyjádření a individualitu, což je nesmírně silné. To je důvod, proč jsem hrdá na to, že mohu spolupracovat s Tommy Hilfigerem," řekla ve svém vyjádření zpěvačka. „Móda je víc, než jen chodit ve stylovém oblečení."

 

harpersbazaar.com

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA TOMMY HILFIGER TOMMY HILFIGER JARO 2019 ZENDAYA

Související články

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek