dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

Tory Burch s kampaní ala zahradní party

Modelky Fei Fei Sun a Sara Sampaio na nás v rámci nafocené kampaně dýchly skutečnou americkou zahradní party.  

Móda návrhářky Tory Burch nezůstává nikdy pozadu ani krok. Je nadčasová, stylová a pokaždé nás něčím osloví. Tentokrát módní dům přináší okouzlující pohled na jarní a letní kampaň roku 2017 nafocenou na zahradě.

Americké zahrady bývají krásným a upraveným prostředím, kde se modelky naprosto vyjímají. Ostatně malý zahradní traktůrek v USA vlastní snad každý správný Američan a od jara do podzimu na něm jezdí minimálně třikrát týdně.

Modelky Sara Sampaio, Fei Fei Sun i Grace Elizabeth zachytil na svých snímcích fotograf Josh Olins. Elegance venkova inspirovaná východním pobřežím v rámci barevných potisků, perleťových detailů a doplňků, jako jsou zdobené kabelky či třpytivé kamínky na šatech působí příjemně. V kolekci najdete rovněž teplejší svršky jako svetříky, nebo naopak plavky. Také nechybí tenisky ani žabky. Rovnováha a jasný řád této barevné kolekci lichotí a hlásá srozumitelné jarní heslo: Zelená je letošním trendem!

 

 

fashiongonerogue.com

 

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ TORY BURCH FEI FEI SUN SARA SAMPAIO GRACE ELIZABETH

Související články

Styly oblékání, které možná neznáte!

Módní oblečení má mnoho stylů a podob. Záleží jen na vás, jaký si osvojíte za ten svůj. Samozřejmě se nemusíte upínat pouze na jeden jediný a můžete to střídat. A to je na módě krásné. Dnes vám představíme styly, které pro vás budou možná velkým překvapením a možná se pro vás stanou velkou inspirací...

Celý článek
Instagram

Víme první! Čeho bude v létě plný Instagram?

Dnes jsme se rozhodli, že vám představíme trendy, kterých bude letošní léto plný Instagram! Protože léto se pomalu ale jistě blíží... i když to venku tak nevypadá. Pojďme si ukázat ty nejzajímavější kousky, které by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět!

Celý článek