dnes je 18.08.2019 a svátek má Helena

Úchvatné plesové šaty z Londýna

Přidat na Seznam.cz
Nabídka Chi Chi plesových šatů připomíná návštěvu filmové cukrárny. Samý cupcake, šlehačka, zdobení, pastely a teď si to převeďte na šaty! No dokonalost...

Mladá anglická značka se inspiruje high-end návrháři a jejich přehlídkami. Odtud čerpá trendy, které pak přizpůsobí reálnému životu a přenese je do ulic. Pod jménem Chi Chi London tak vznikají jedinečné expresivní kousky ať už šatů koktejlových, maturitních, vhodných na promoci, maxišatů či večerních rób. I ceny hrají pro značku důležitou roli, takže se snaží, aby i její modely byly dostupné nejen po stránce praktičnosti a nositelnosti, ale i po stránce finanční. Koktejlové šaty tím pádem seženete okolo dvou tisíc korun. 

  
Tmavě modré šaty 2 249 Kč ; Růžové šaty 2 589 Kč ; Květované šaty 1 999 Kč

Plesová sezóna 2016 vypukla. A z vlastní zkušenosti víme, že žena se nechce rok co rok na plesech a firemních večírcích ukazovat v jedněch šatech. Nehledě na to, že dle etiky to ani není vhodné. Proto jsme vybrali pár perliček z kolekce Chi Chi London, které by vás mohly zaujmout. Základem většiny šatů je buď krajka a tyl nebo pevný satén a květinový potisk. Záleží jen na vás, který druh šatů upřednostníte a na jakou událost se chystáte. Není tajemstvím, že značka myslí také na ženy silnější, protože většina jejích modelů jde do velikosti XXL.

  
Šaty se zlatou krajkou 2 249 Kč ; Černé šaty 2 429 Kč ; Stříbrně zdobené šaty 2 589 Kč

zoot.cz

Přidat na Seznam.cz
MÓDA NÁKUPY A OBCHOD RADY REDAKCE PLESOVÉ ŠATY ZOOT.CZ PLESOVÁ SEZÓNA 2016 CHI CHI LONDON LONDÝN DÁMSKÉ ŠATY KVALITNÍ ŠATY

Související články

I v koupelně se můžete cítit královsky! Zaměřte se na výběr správných doplňků a máte vyhráno

Luxusní design a důraz na kvalitu a původ materiálů můžete vnímat i ve své koupelně. Jedinečné textury, velkolepost, ale také ohleduplnost vůči planetě jsou základními stavebními kameny společnosti Gessi.

 

Celý článek

Podzimní kampaň Victoria's Secret na černobílých snímcích

Jistě nám dáte za pravdu, že právě černobílé záběry mají pořád své kouzlo. Když babička najde zaprášené černobílé fotografie, má to neskutečnou atmosféru. A na to nejspíš sází i fotograf Russell James.

Celý článek

Mladá modelka Kaia Gerber je novou svěží tváří podzimní kampaně Versace

Všem muselo být jasné, že když se spojí značka Versace s momentálně oblíbenou a velmi obsazovanou modelkou Kaiou Gerber a uznávaným fotografem Stevenem Meiselem, vzejde z toho něco skvělého. A to se také stalo. Nová kampaň určitě zaujme po všech stránkách. 

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek

Drew Barrymore představila svou vlastní kolekci nábytku a designu pro děti

Drew Barrymore, americká hvězda a ikona, nám přináší svou novou kolekci, kterou vytvořila nejen pro své děti. Najdeme v ní cenově dostupný nábytek do dětských pokojů, doplňky, pestrobarevné obrázky nebo polštářky a také spoustu nápadů, jak vyzdobit útočiště malých dobrodruhů.

Celý článek

Plisované sukně jsou MUST HAVE letošního roku

Ve velkém stylu se vrací na přední módní příčky plisované šaty a sukně. Úchvatné, originální, ručně skládané kousky si zamilujete jedna báseň.

Celý článek

ROZHOVOR S TANEČNICÍ MARTINOU MARKOVOU

Každý den na svém instagramu motivuje tisíce žen. Krásná Martina Marková (27), známá také z taneční soutěže Stardance, si vyhradila čas na zodpovězení pár otázek na španělské pláži, kde tráví svou dovolenou. 

Celý článek

Minimalismus, estetika a streetová móda vychází ze spolupráce PUMA x RHUDE

Když se spojí dvě značky, které mají co říct, vznikne kolekce, která osloví široké publikum. Alespoň tak bychom mohli hodnotit tuto unisex sportovní kolekci.

Celý článek