dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Útěk do království a teplých krajů

Přidat na Seznam.cz
Vydala jsem se do Plzně za Fashion designérkou Zuzanou Lešák Černou. Společně jsme se vrátily o pár měsíců zpět a povídaly si o focení kolekce společenských šatů na sezonu podzim/zima 2016. 
Zuzana Lešák Černá

Zuzka zavzpomínala na báječný týden se skvělým týmem a úžasnou atmosférou chorvatského městačka Omiše. Prosluněné oblázkové pláže, středomořská flora, průzračné modré moře, malebné vesničky a historické město byla jasná volba, kde nafotit novou kampaň. Samozřejmě mě zajímalo, kdo byl autorem fotografií celé kolekce, protože fotky to jsou opravdu nádherné a povedené. „Škoda, že mě taky nevzali“  :)  Ne, jen žertuji i tak si dovedu představit, jak to muselo být báječné, protože část týmu znám už osobně a zúčastnila jsem se s nimi už vícero akcí. Proto byl fotograf Ivan Mladenov pro Zuzku jasná volba, spolupracuje s ním už od samého začátku a spolupráce je vždy friendly...

 

Z toho samého důvodu si Zuzka vybrala i Gabču (Gabriela Dvořáková Bártová). Holky jsou si velmi blízké, a navíc je Gabča ideální. Obě mají dětičky, a proto braly i je. Byla s nimi i chůva, pyšný tatínek Vašek Noid Bárta, který se báječně o děti staral. Ale nejenže se staral, ale ještě bavil celý tým, jak prozradila Zuzka. A jak už to tak bývá, Gabča se zmínila o Pavlu Kortanovi, který dělá úžasný make-up a tým byl kompletní. Nesmím také zapomenout na boží záběry z létajícího dronu. Pokochejte se s námi... Mně se na videu líbí dobře vybraná hudba, je to vážně takové chorvatské. Nebo je to spíš telenovela? No, jedno nebo druhé, do Omiše se to hodí... 

 

Na řadě je MINIMALISMUS

Zuzka trochu pozměnila styl a vrhla se na trochu něco jiného než doposud. Chtělo to změnu. Tedy i nového dodavatele látek. Na řadě je MINIMALISMUS, jak říká. Byla to správná volba, protože než se vůbec vrátili z Chorvatska, tak bylo už několik šatů zamluvených. Za mě dobře odvedená práce ♥ Plesová sezóna voláá.. 

Abych nezapomněla na to Království. Když mě Zuzka přivítala ve svém ateliéru, připadala jsme si jako malá holčička ve svém úžasném designovém pokojíčku, kde jsou všude panny, které si oblékám a hraju si s nimi. Skvělý prostor s výbornou energií. Byl to báječný den a já jsem velice ráda, že tak fajn človíčka znám. 

 

Foto: www.ivanmladenov.com
Video: Pavel Folf
Make-up: Pavel Kortan

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA SPOLEČENSKÉ ŠATY PLESOVÁ SEZÓNA 2016 ZUZANA LEŠÁK ČERNÁ PAVEL KORTAN IVAN MLADENOV GABRIELA DVOŘÁKOVÁ

Související články

Jste pozvaná na svatbu? Tipy, jak se na ni obléct

Je tu jeden z nejočekávanějších okamžiků tohoto roku - svatební čas. Pokud jste pozvaná na svatbu a lámete si hlavu co na sebe, máme pro vás několik tipů. Nadýchejte inspiraci...

Celý článek

Zuzana Lešák Černá představila v Plzni svou Secret Fashion Show

Zuzana Lešák Černá je jednou z průkopnic české módy. Používá ty nejluxusnější materiály a je známá především tvorbou krásných svatebních šatů.

Celý článek

TOP červené šaty nejenom na sváteční dny, plesy a oslavy

Také se vám zdá, že vidíte všude jen červenou? Vybrali jsem top červené sváteční šaty třeba na Silvestra nebo Nový rok...

Celý článek

Kolekce designérky Ivety Paulerové ukazuje, že mateřstvím nic nekončí

Mateřství a ženskost. To je hlavní téma nové módní kolekce české módní designérky Ivety Paulerové MOM2019.

Celý článek

Martina Vrábelová a její folklórom inšpirovaná kolekcia SLOWenka

V rámci tohtoročných osláv výročia založenia republiky som sa vrátila ku svojim koreňom a našla inšpiráciu v nevyčerpateľnom zdroji -  vo folklóre. 

Celý článek

ROZHOVOR s módní návrhářkou Annou Tejklovou

Modely designérky Anny Tejklové se nesou ve znamení výjimečnosti a originality. V rozhovoru nám prozradila, jak vznikají její ručně malované modely a tištěné autorské látky.

Celý článek

Tradiční klobouky v moderním pojetí od značky TONAK pro podzim 2018

Elegance, styl, tradice a ruční práce se snoubí v nové kolekci pokrývek hlavy od ryze české řemeslné značky TONAK.

Celý článek

Jaká bude sezóna 2018-2019 návrhářky Ivety Paulerové?

Návrhářka Iveta Paulerová dělá svoji práci srdcem a snaží se do svých modelů předat ze sebe co nejvíce. 

Celý článek