dnes je 18.11.2019 a svátek má Romana

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Přidat na Seznam.cz
Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Je docela vtipné, že vánoční trhy na Staromáku jsou plné cizinců a v Drážďanech je to samý Čech! 

Prostě zase ty nákupy!

Nikdo samozřejmě v těch mrazíkách dlouho venku mezi stánky nevydrží a rozhodně delší dobu prosedíme v autě cestou tam. Myslím, že největším lákadlem jsou stejně zase ty obchody. Jiný druh zboží, kvalitnější potraviny a levnější sortiment. A proč si takhle před Vánoci neskočit rovnou i do outletů, že? Ulovit nějaký ten super kousek pod stromeček pro blízké i sobě. 

Pořád se mi docela daří vyhnout se těm předraženým prasárničkám, které se na trzích prodávají. Vždyť v tý zimě si to ani nejde vychutnat. Ale ta předvánoční atmosféra, srdečné naladění duchem Vánoc, o to se trhy postarají stonásobně. Tak, ještě si pořádně držet kabelku, aby tu náladičku nezkazilo na poslední chvíli blokování karet a policejní papír o odcizené občance.

Šťastné, veselé, přejedené a přepohodičkované vánoce všem!!

 

Přidat na Seznam.cz
BARBORA MOTTLOVÁ VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA DRÁŽĎANY VÁNOČNÍ DÁRKY NÁKUPY A OBCHOD ZE SPOLEČNOSTI

Související články

Mariana Prachařová se zasnila, co by bylo, kdyby nebyla revoluce

I když dobu před revolucí nezažila, uvědomuje si Mariana Prachařová, jak důležité pro nás toto období bylo, je a stále bude. A proto se společně s make-up artistkou a fotografkou Kateřinou Koki Mlejnkovou zamyslela nad tím, jaké by to bylo, kdyby revoluce neproběhla…

Celý článek

Londýnská Bond Street jen září: díky Louis Vuitton

Chcete vidět ráj? Pak si určitě udělejte výlet do Londýna. Tam byl totiž znovuotevřen obchod Louis Vuitton. Slibujeme vám, že jste dlouho nic podobného neviděli.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Simona Krainová a Karolína Kurková se potkaly v supermarketu v Miami

Jak se říká, svět je malý. To si potvrdily i dvě TOP modelky Simona Krainová a Karolína Kurková, když se potkaly při nákupu pečiva na dovolené v Miami. Jsou to dva dny, kdy se vrátily, ale zážitky si ponesou celý život.

Celý článek

Britská královna Alžběta II. bojuje za módu bez zvířecí kožešiny

Téma udržitelné módy dorazilo i do Buckinghamského paláce. Královna Alžběta II. se rozhodla zasadit o udržitelnou módu, konkrétně bojuje za konec zvířecím kožešinám. 

Celý článek

Při otevření nového showroomu Zalando nechyběly známé tváře

Aňa Geislerová se sestrou Ester, Taťána Gregor Brzobohatá, Nikol Moravcová, Michaela Štoudková a mnoho dalších tváří českého showbyznysu si nenechaly ujít jedinečnou příležitost slavnostního otevření pražského showroomu Zalando.

Celý článek

Obchodní válka mezi Čínou a USA nutí módní společnosti přesouvat výrobu

Obchodní válka mezi Čínou a USA eskaluje a ačkoli se rétorika ze strany amerického prezidenta Donalda Trumpa mění, panika na trhu zůstává. Některé společnosti přesouvají svou výrobu a nejistota v dalším průběhu stoupá.

Celý článek

Značka Marks&Spencer se ve finančních potížích obává nejhoršího

M&S je jedním z nejznámějších retailerů ve Velké Británii. Své pobočky má po celé Evropě. V druhé polovině letošního roku však společnost zažívá nečekaný propad, její akcie klesly o 36 % a nedaří se ani tržbám, zisk totiž klesl až o 17 %. Blíží se konec M&S?

Celý článek