dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Úzké džíny a kabáty - toulky mezi muži stylového Amsterdamu

Přidat na Seznam.cz
Obdivujeme styl Italů a Britů, kteří si zapínají košile i na poslední knoflíčky a okolo krku si pečlivě vážou drahé šály. Líbí se nám, že dbají na svůj vzhled a vybírají si každý kus, který si oblečou.

Všimli jsme si ale někdy mužů v jiných městech? Ani oni se totiž neoblékají špatně. Když projdeme pár ulic Amsterdamu, potkáme desítky mužů, kteří si ráno před zrcadlem dávali na čas, aby vytvořili oblíbený dojem ledabylého vzhledu. Oblékají úzké džíny, košile a dlouhé kabáty. 

Nejen že se muži v Amsterdamu umějí skvěle obléknout, zároveň byli v roce 2012 vyhodnoceni jako třetí nejhezčí muži na světě! To už přece o něčem vypovídá. Stejně jako dámy mají rádi pohodlné oblečení a efekt "I woke up like this". Přesto si na svých outfitech a celkově na svém vzhledu dávají záležet. Oblékají si úzké džíny i kalhoty, občas je ohrnují nad kotníky. Rádi nosí upnuté košile, volné svetry a široké dlouhé kabáty. 

Běžně své oblečení ladí v tmavých odstínech jako je khaki zelená, hnědá, tmavě šedá.

Potrpí si na kvalitní boty, které dotváří jejich vzhled elegána. Nebojí se ani doplňků - často je uvidíte se šátkem či šálou, kšandami a s koženou taškou. Důležitou roli u nich hraje úprava vlasů - vede přirozené rozcuchání nebo delší vlasy.   

Líbí se vám styl amsterdamských mužů nebo raději ten italský?

Zdroje: pinterest.com; styleabba.com 

 

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA MUŽI AMSTERDAM OUTFIT VZHLED MUŽE DŽÍNY KALHOTY SAKA KOŠILE VOLNÉ SVETRY KABÁT

Související články

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek

Pietro Filipi představilo vydařenou pánskou i dámskou kolekci

Renomovaná česká módní značka Pietro Filipi uzavřela program, který byl k vidění v historické Invalidovně v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week.

Celý článek

Vydejte se na podzim do Skotska společně se značkou Mango

Skotská vysočina, rozevláté modelky a modelové, nádherná příroda a krásné i praktické podzimní kousky, to je Mango pro podzim a zimu 2019.

Celý článek

Značka Marc O’Polo plánuje mezinárodní růst, proto znovu vsadila na Annu Ewers

Podzim i zima pomaloučku začínají klepat na dveře. I kdybychom tuto skutečnost v myšlenkách ještě oddálili, možná bychom se mohli alespoň začít poohlížet po parádních sezónních kouscích. Například u značky Marc O’Polo.

Celý článek

Queens a lokální móda jdou ruku v ruce! Společně s návrhářkou Michaelou Hriňovou připravuje týdenní pop up store

Spolupráce Queensu se slovenskou návrhářkou Michaelou Hriňovou, která vyvrcholí týdenním pop upem v Praze je tím, co nás v nadcházejících dnech čeká. Lokální podpora funguje v tomto směru na sto procent!  

Celý článek

The White Shirt Project ke vzpomínce na Karla Lagerfelda

Kolegové, přátelé, rodina a příznivci, letos zesnulého módního návrháře a kreativního ředitele Chanel Karla Lagerfelda, se rozhodli na jeho počest vytvořit unikátní MeziThe White Shirt Project. Mezi hlavními iniciátory projektu je spoustu hvězdných jmen.

Celý článek

Nejnovější trend v nošení džínsů se jmenuje asymetrie

A své o tom ví ukrajinské duo značky Ksenia Schnaider, které džínové kousky posouvá o další metu dál. Jejich asymetrické džíny si zamilovala například zpěvačka Celine Dion!

Celý článek