dnes je 27.05.2019 a svátek má Valdemar

V bývalém domě kouzelníka Houdini můžete strávit noc

Přidat na Seznam.cz
Tohle kouzlo je skutečné. Noc strávená v domě legendárního kouzelníka Harryho Houdini nevyjde zrovna levně, zato bude určitě plná vzrušení.

Bývalý dům Harryho Houdini v hodnotě 12 milion dolarů se nachází kousek od Sunset Boulevard a Universal City v Kalifornii. 300 metrů čtverečních zastavěné plochy na celkové výměře pozemku pět akrů skýtá mimo jiné i třípatrový vodopád, výhled na kaňon, turistické stezky, dechberoucí zahrady, rybník Koi a mnoho dalšího.

Pronájem tohoto domu na jednu noc vás vyjde na 1500 dolarů, tedy v přepočtu na necelých 35 tisíc korun, propůjčí vám však prostor pro naprostý klid, pohodlí a styl. Otevřená kuchyň, čtyři ložnice až pro 14 osob, čtyři koupelny, bazén, lázně, gril a altány budou možná tím pravým ořechovým pro vaši dovolenou. Zasněte se na chvíli s námi...

foto: vrbo.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI HARRY HOUDINI DŮM A ZAHRADA DESIGN BYTOVÝ DESIGN ZAHRADA

Související články

Nejkrásnější šaty v historii červeného koberce filmového festivalu v Cannes

Jedna z nejvýznamnějších událostí filmového světa je filmový festival v Cannes. S ním se pojí i tradiční přehlídka na červeném koberci. Jak vypadaly slavné dámy před lety a v nedávné minulosti? 

Celý článek

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Jízdou na kole vstříc mořským želvám

Peter Millar se rozhodl, že ve spolupráci s mořským klubem Timbers Kiawah - Ocean Club & Residences, vytvoří kola, která budou pomáhat podmořskému světu.

Celý článek