dnes je 16.08.2017 a svátek má Jáchym

V čem se vymyká druhá spolupráce Alexander Wang & Adidas Originals?

Adidas Originals ve spolupráci s Alexandrem Wangem vypustili do světa první snímky z připravované Season 2 kolekce sportovní módy.

Alexander Wang dal o své kolekci vědět naprosto unikátním způsobem. Po New Yorku byly rozmístěné plakáty s unikátními kódy jednotlivých designů, které naváděly kolemjdoucí, aby na toto číslo poslali zprávu. Díky tomu dostali zpětnou reakci, zda je daný produkt ještě k dispozici, nebo už je vyprodán. A pro ty, kteří si rovnou objednali, si partnerství těchto dvou gigantů připravilo ještě jednu specialitu - objednávky jim budou doručovat kurýři na kolech oblečeni právě do modelů z nové kolekce. "Představení kolekce je stejně důležité jako kolekce samotná, protože mluví za celý koncept," vysvětlil Wang. Pokud marně tápete, zda je kolekce dámská či pánská, odpověď uspokojí obě strany - unisexová. Čítá 27 designů a není pochyb o tom, že právě cyklistika inspirovala její vznik. Najdete v ní ale i kousky vhodné na jiné sporty. 

fasnionisers.com

PÁNSKÁ MÓDA ALEXANDER WANG ADIDAS ORIGINALS PODZIM 2017 SPORTOVNÍ OBLEČENÍ SPORTOVNÍ MÓDA

Související články

Česlav Jaroš - ROZHOVOR

S oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem jsme si povídali nejen o obdivu a respektu ke svému řemeslu, ale i o tom, co ho baví a naplňuje. 

Celý článek

Swarovski se dal dohromady s Jason Wu, kampaň nafotila Karlie Kloss

Ke svému 10. výročí se značka Swarovski spojila s Jason Wu a vytvořila jedinečnou kolekci. Karlie jako ambasadorka Swarovski a kamarádka Jasona Wu byla pro její focení jako stvořená.

Celý článek