dnes je 29.03.2017 a svátek má Taťána

V dámské jarní kolekci H&M se dočkáme příjemných střihů, přírodních barev i dokonalého zdobení

Řetězec H&M představil náhled do kolekce pro sezonu spring/summer 2013

„Myslím si, že dámská kolekce pro jaro a léto 2013 je o moderním bohémském looku,“ popsala vizi kolekce Ann-Sofie Johansson, hlavní návrhářka H&M. Ta také zdůraznila moderní střihy v uvolněném provedení se sportovním nádechem. Mezi materiály se v matném i lesklém provedení objevuje bavlna, hedvábí i kůže. Důraz je také kladen na objem a vrstvení jednotlivých kusů oblečení. Ann-Sofie Johansson vyvyšuje především propracované zdobení a vyšité dekorace. Což bude to po nás chtít bližší prohlídku nových fashion kousků přímo v butiku.

V jarní kolekci HM-ka jsou k vidění i hity minulé sezóny, jako je například brokát. Podzimní trendy jsou však zapracovány do podoby jarní a letní kolekce a brokátový vzor je tak v neutrálních a černobílých barvách. Oproti podzimu tak můžeme vidět jemnější použití brokátového vzoru, který v takové podobě mnohem lépe vystihuje nadcházející jarní sezónu 2013. Kolekce nám má také připomínat ruční umělecké řemeslo. Spojení vintage a moderního zpracování se odráží zejména na doplňcích a můžeme se tak těšit na velké náušnice, náramky a výrazné šperky.

V barvách nové H&M kolekce převládají neutrální odstíny, bílá a černá, a to i v kombinaci s jinými výraznými barvami. „Máme tam ostře červenou, která je plná života,“ popisuje další klíčovou barvu Johansson. Nezapomíná přitom připomenout volné a pohodlné střihy charakteristické pro kolekci spring/summer 2013, které ještě více zpříjemní tolik očekávané jaro.

 

Zdroj obrázků: H&M

DÁMSKÉ OBLEČENÍ FASHION JARO TREND STŘIHY TRENDY STŘIH

Související články

5 tipů na outfit, pokud nesnášíte večerní klasiku!

Znáte to... jdete na večeři, party či drink a musíte se nějak obléct. Jenže, co když fakt nesnášíte klasické party šaty nebo černé kalhoty a nejraději byste si vzala jednoduché džíny? Proč ne! Jde jen o to, obléct je vhodně a stylově.

Celý článek

Perfektní tipy, jak nosit CROP TOP!

Jaro je konečně tu a sluníčko pálí o sto šest. Už jste přemýšlela, že začnete nosit ten sexy, stylový a odhalený CROP TOP? Možná si říkáte, že je na něj ještě chladno, ale nebojte si tento úžasný styling užít už teď!

Celý článek