dnes je 23.09.2019 a svátek má Berta

V nemocnici Na Bulovce se dětským pacientům rozdávaly dárečky

Přidat na Seznam.cz
Soutěžící a známé osobnosti soutěže Muž roku a Batist Nej sestřička spojili síly a v Nemocnici Na Bulovce rozdali dárečky dětským pacientům a  pokřtili své kalendáře

Společným křtem kalendáře soutěží Muž roku a Batist Nej sestřička pokračovala charitativní činnost těchto dvou celorepublikových klání. Finalisté a známé tváře ze soutěží ředitele Davida Novotného, kde na jedné straně hraje svoji roli mužnost a sympatie a na druhé straně laskavost, ženskost a odbornost, se sešli v Nemocnici Na Bulovce, aby dárečky potěšili malé pacienty chirurgického oddělení.

Hned na prvním pokoji dětské chirurgie narazili moderátoři TV Prima Eva Perkausová a Miroslav Šimůnek na okatého klučinu Tomáše Valtera a nestačili se divit, kdo se z něho vyklubal. „Syn Tomášek hrál kdysi v 250. díle primáckého seriálu Cesty domů. Bylo mu tenkrát asi půl roku a hrál tam miminko,“ usmíval se táta malého herce a dodal: „Tomáš je po operaci kýly, ale už půjdeme brzo domů. Za hračky od moderátorů TV Prima je samozřejmě rád, alespoň mu to tady rychleji uteče.“

Mezi postelemi dětského oddělení kličkoval i Muž roku 2017 Matyáš Hložek a s dětmi si výborně rozuměl. Zavzpomínal, jaké hračky nosili do nemocnice jemu. „Jsem rád, že můžu alespoň trošku udělat radost a zvednout náladu dětem, když tady musí ležet. Já když jako kluk ležel ve špitále, tak za mnou chodila akorát rodina. A jestli mi přinesli nějakou hračku? To musel být asi nějaký plyšák. Myslím, že to byl takový bílý plyšový medvídek. A mám pocit, že ho ještě někde doma mám. Máma sice už něco vyhodila, ale oblíbené hračky jsem si schoval a mám je na chalupě,“ smál se věčný kluk Matyáš.

 

4. Muž roku Michal Žůrek zase přiznal, že nebyl zrovna nejtišší pacient: „Já jako dítě jsem v nemocnici vždycky hrozně jančil. Všichni věděli, na jakém pokoji ležím, protože jsem ječel tak, že návštěva šla po hlase,“ smál se právník z Brna. Muzikálový zpěvák Peter Pecha obdarovával malé pacienty za muzikál Rocky. Rozdával trička a hrnky s logem zmíněného muzikálu, který se 24. listopadu opět začne hrát v pražském Kongresovém centru. Čas na popovídání s dětskými pacienty si udělala čas i zpěvačka a herečka Anna Slováčková.

Samotného křtu kalendářů se zúčastnila i ředitelka Nemocnice Na Bulovce Andrea Vrbovská, generální ředitel Batist Medical a.s. Tomáš Mertlík, 3. Muž roku Mikuláš Focko, náměstek ministra zdravotnictví Ing. Petr Landa, či herečka Michaela Dolinová.

 

 

 

Přidat na Seznam.cz
MUŽ ROKU NEJ SESTŘIČKA KALENDÁŘ MATYÁŠ HLOŽEK PETER PECHA ANNA SLOVÁČKOVÁ ANDREA VRBOVSKÁ MIKULÁŠ FOCKO MICHAELA DOLINOVÁ Eva Perkausová MIROSLAV ŠIMUNEK

Související články

10. ročník Batist Nej sestřička 2018 je definitivně minulostí

Tečkou za letošním ročníkem soutěže o nejsympatičtější zdravotní sestru či bratra Batist Nej sestřička 2018, bylo setkání známých osobností s dětmi a zdravotnickým personálem na oddělení Urologické kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.

Celý článek

Batist Nej sestřička 2018 má svou vítězku - Ivanu Lelkesovou!

O prvenství v soutěži se utkalo deset zdravotních sestřiček, včetně dvou zdravotních bratrů, z nemocnic celé republiky. Kdo zasedl v porotě a jak to nakonec dopadlo?

Celý článek

Známe nového muže roku 2018

V pátek 24. srpna našlo Česko svého muže roku 2018! Jak probíhal celý finálový večer v náchodském divadle a kdo se jím stal?

Celý článek

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek

Druhý casting Muže roku 2018

19. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2018 pokračoval o víkendu druhým a zároveň závěrečným kolem castingů, kde se sešlo pár desítek mladých mužů, kteří mají zájem soutěžit o nejvyšší posty.

Celý článek

Únor 2018 | Kalendář akcí

Leden uběhl jako voda a my pro vás máme kalendář akcí na nový měsíc. Jaké únorové události nepropásnout?

Celý článek

Leden 2018 | Kalendář akcí

Nový měsíc s sebou přináší i nové akce a události. Kam v lednu vyrazit, co sledovat a které módní události nepropásnout?

Celý článek

Známé osobnosti bojují proti bezmoci

Dvanáct českých umělců nafotilo kalendář, jehož výtěžek poputuje pacientům s nevyléčitelným onemocněním ALS, na které zemře v České republice každý rok 200 pacientů.

Celý článek