dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Věhlasná jména jako Giorgio Armani a Kate Moss poprvé na jedné lodi

Přidat na Seznam.cz
Opravdu je to poprvé, kdy se italský módní dům rozhodl spolupracovat s TOP modelkou Kate Moss. Podzimní kampaň tak dostane nový nádech.

Navzdory tomu, že se modelka Kate Moss pohybuje v módním rybníčku již pořádnou řádku let, ještě se nestalo, že by se značkou Giorgio Armani podepsala kontrakt na jakoukoliv kampaň. Ale vše je jednou poprvé…

Fotografové Mert Alas a Marcus Piggott, kteří modelku již v minulosti fotili, byli k realizaci podzimní kampaně přizvání, aby přiložili svůj díl práce k celkovému výsledku. Modelka má na fotkách velmi krátké, sexy blond mikádo. Fotografie jsou barevné i černobílé s důrazem na téma „Rhapsody in Blue“, jak kampaň po písni Gershwin nazval Armani.

Kostkovaný dámský kalhotový kostýmek, černé lesklé šaty ala mořská pana i modrá košile vyjadřují myšlenku módní domu: „Je čas na opětovnou eleganci“. Což kopíruje i skutečnost, že Kate Moss zde zastupuje ženu jedinečné krásy, jejíž osobnost a energie ji odlišují od ostatních. V pánské řadě modelů můžeme vidět Daisuke Ueda a Thijs Stenneberga.

giorgioarmani.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA KATE MOSS GIORGIO ARMANI ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ 2019 PODZIM 2019

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Mladá návrhářka Michaela Hriňová vytvořila kolekci pro 100CLASS concept store

Cesta, která slovenskou návrhářku čekala, aby se propracovala k vysněnému povolání, nebyla snadná. V tomto případě však platí, že trpělivost růže přináší!

Celý článek