dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Velký módní bazar podpoří seniory z Domova Sue Ryder

Přidat na Seznam.cz
Nezisková organizace Domov Sue Ryder pořádá velký módní bazar pro podporu seniorů. Přijďte si pro modely známých českých návrhářek a podpořte potřebné i vy.

Domov Sue Ryder, nezisková organizace pečující o seniory, pořádá v úterý 19. května již 12. charitativní módní bazar. V prostoru Veletržního paláce - Café Jedna budete mít možnost zakoupit modely od předních českých návrhářek, designové doplňky, šperky i originální retro a vintage kousky z našich dobročinných obchodů, které Domov Sue Ryder provozuje, za jedinečné ceny.

Své modely na podporu charititativního bazaru věnovala například návrhářka Tatiana Kovaříková, Helena Fejková, Ivana Follová, Kateřina Prokešová, dále též La femme MiMi, společnosti Steilmann Praha, LERROS Fashion a mnoho dalších.

Kromě výhodných nákupů se můžete těšit na dobrou kávu z produktů Fair Trade, kosmetické poradenství Mary Kay a profesionální líčení od Studia Krásy Anděl.

Od 19 hodin pak prostor Café Jedna rozezvučí kapela Vaška Spurného Klamný dojem.

Výtěžek z bazaru podpoří důstojnou péči o seniory v Domově Sue Ryder.

Kdy: úterý 19. května 2015 od 9.00 do 22.00 hod.
Kde: Café Jedna - Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, Praha 7 Holešovice

Zdroj: sue-ryder.cz

Přidat na Seznam.cz
NÁKUP A OBCHOD DOMOV SUE RYDER CHARITATIVNÍ BAZAR ČESKÉ NÁVRHÁŘKY MÓDNÍ BAZAR VINTAGE

Související články

Fashion Revolution Week ve 100CLASS concept store

Vendula Stoklásková je majitelka obchodu 100CLASS concept store, který se zaměřuje na slow fashion. Najdete u ní design od českých i zahraničních návrhářů. My jsme její obchod navštívili ve dnech, kdy měla v prodeji i kvalitní oblečení ze secondhandů, které sama vybrala a případně upravila.

Celý článek

Staré kousky ve vašem novém jarním šatníku

Za pár dní vypukne mezinárodní Fashion Revolution Week, který každoročně upozorňuje na problémy módního průmyslu a podporuje uvědomělé nakupování.

Celý článek

Nakupte vánoční dárky chytře! Víme, čím zaručeně potěšíte

Praktické dárky jsou účelné, ale… Pod blyštivými světly vánočního stromku toužíme nalézt i něco jen a jen pro nás. A která žena by nemilovala parfémy! 

Celý článek

(Nejen) kosmetické adventní kalendáře 2018

Tvrzení, že adventní kalendáře jsou pro děti už je dávno pasé. Zpříjemněte si advent kalendářem plným kosmetiky i jiných radostí.

Celý článek

Jak pomůže Tipli.cz při nákupu módy a oblečení?

Už jste unavení z přeplněných nákupních center a z nedostatečné nabídky oblečení? Začněte nakupovat online s Tipli a ušetřete čas i peníze. Nakupování oblečení online nabízí obrovské výhody. Chcete vědět jaké?

Celý článek

Společnost Michael Kors kupuje Versace za 47 miliard korun

Nasvědčovalo tomu mnohé a stalo se. Značka Michael Kors koupila obchodní dům Versace za 47 miliard korun.

Celý článek

Začněte nosit vintage oblečení! Poradíme jak

Není nic hezčího, než když se vrhnete do tvořivosti a sebevyjádření vlastního ducha, tedy mluvíme-li o módním směru. Vintage sice nabízí jen tenkou hranici mezi realitou a teatrálností, dá se však lehce vybalancovat a pak budete vypadat fantasticky.

 

Celý článek