dnes je 17.07.2019 a svátek má Martina

Vyhrajte dva výrobky z nové kolekce VytVOŘENO NÁMI!

Přidat na Seznam.cz
Navštivte tuto jedinečnou akci k uvedení nové kolekce by Marko.in v butiku DAPI a získejte možnost zapojit se do soutěže.

 

Navštivte s námi ve středu 21.5.2014 představení nové kolekce Marko.in VytVOŘENO NÁMI !

VHOĎTE DO OSUDÍ SPRÁVNOU ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU S JMÉNEM A E-MAILEM. Tímto se zúčastníte losování o dva výrobky z nové kolekce.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Kdy se na moda.cz objevil první článek o Marko.in ?

Ve čtvrtek 22.5.2014 bude provedeno losování samotným Marko Lopatičem, který vybere dva z vás. Výherci budou následně kontaktováni, ohledně obdržení výhry.

KONÁNÍ AKCE:
Uvedení kolekce včetně VIP nákupů se koná v butiku DAPI, Vodičkova 682/20, Praha 1 od 10:00 do 17:00 hod.
Více informací ZDE.

Přidat na Seznam.cz
SOUTĚŽ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MARKO.IN MARKO LOPATIČ MÓDNÍ NÁVRHÁŘ KOLEKCE MARKO.IN VYTVOŘENO NÁMI

Související články

Pařížský týden módy haute couture

Julien Fournié fascinoval Paříž svou mystickou kolekcí

Od medicíny po módní elitu haute couture. Francouzský návrhář, Julien Fournié, který studoval medicínu, našel nakonec vášeň ve vysokém krejčovství, se kterým sklízí ovace na pařížských týdnech módy.

Celý článek

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek

Pohádková couture kolekce Giambattista Valli na podzimní sezonu 2019

Módní návrhář Giambattista Valli nám během couture týdne módy v Paříži naservíroval opravdové krejčovské umění. Jeho modely by se daly charakterizovat jako luxusní, honosné a pohádkové. A to doslova. 

Celý článek

Z couture kolekce Givenchy je cítit respekt ke značce ale i touha inovovat

Clare Waight Keller je kreativní ředitelkou módního domu Givenchy dva roky. Za tu dobu si vydobyla své místo a všem ukázala, že ačkoliv pro ni bylo couture něco nového, zhostila se toho skvěle. Z jejích modelů je cítit respekt k módnímu domu ale i touha zkoušet nové věci.  

Celý článek

Couture kolekce Virginie Viard pro módní dům Chanel překvapila svou sofistikovaností

Debutová couture kolekce kreativní ředitelky Virginie Viard pro módní dům Chanel byla velmi očekávaná. Prezentace se nesla v klidném duchu a oblečení působilo elegantním a sofistikovaným dojmem.  

Celý článek

Bílá romantika Sandry Švédové

Jemnost a ženskost předvedla na své poslední přehlídce FakeRules, česká návrhářka Sandra Švédová. Nebála se použít průhledné látky ani nejkvalitnější hedvábí. Kombinace studených barev a materiálu vytvořila romantickou fashion show, na kterou diváci dlouho nezapomenou.

Celý článek

Letní módní tip: Šaty z kolekce Eternal Italian Sun

Nová tvář na české módní scéně, Olga Afanasjeva, představuje kolekci, která zaujme všechny ženy, které hledají praktické, pohodlné a vzdušné letní šaty, které jsou ale zároveň elegantní a nadčasové.

Celý článek

Virgil Abloh vytvořil moderní a nespoutanou pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Nová pánská kolekce módního domu Louis Vuitton prezentovaná v rámci pařížského týdne módy nabídla sportovní i elegantní oděvy. Kreativní ředitel Virgil Abloh zkrátka ví, jakým směrem se chce ubírat a rozhodně se nejedná o nudnou záležitost. 

Celý článek