dnes je 23.04.2019 a svátek má Vojtěch

Vyhrajte dva výrobky z nové kolekce VytVOŘENO NÁMI!

Přidat na Seznam.cz
Navštivte tuto jedinečnou akci k uvedení nové kolekce by Marko.in v butiku DAPI a získejte možnost zapojit se do soutěže.

 

Navštivte s námi ve středu 21.5.2014 představení nové kolekce Marko.in VytVOŘENO NÁMI !

VHOĎTE DO OSUDÍ SPRÁVNOU ODPOVĚĎ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKU S JMÉNEM A E-MAILEM. Tímto se zúčastníte losování o dva výrobky z nové kolekce.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Kdy se na moda.cz objevil první článek o Marko.in ?

Ve čtvrtek 22.5.2014 bude provedeno losování samotným Marko Lopatičem, který vybere dva z vás. Výherci budou následně kontaktováni, ohledně obdržení výhry.

KONÁNÍ AKCE:
Uvedení kolekce včetně VIP nákupů se koná v butiku DAPI, Vodičkova 682/20, Praha 1 od 10:00 do 17:00 hod.
Více informací ZDE.

Přidat na Seznam.cz
SOUTĚŽ MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI DOMÁCÍ TVORBA MARKO.IN MARKO LOPATIČ MÓDNÍ NÁVRHÁŘ KOLEKCE MARKO.IN VYTVOŘENO NÁMI

Související články

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek

POKRAČOVÁNÍ REALITY SHOW - INSTAHERO 2019

Na začátku března jsme vás infomovali o spuštění unikátní reality show v online světě - INSTAHERO / Česko - Slovensko hledá influencera. Nyní je show již ve své polovině. 

Celý článek

Designové vychytávky na duben

Český design vás potěší i v dubnu. Tentokrát se nese v duchu úspěšně proběhlého MBPFW a našich mladých talentovaných návrhářů. Okouzlí vás barevností, klasickou černou i překvapivě vtipnou rafinovaností.

Celý článek

MBPFW z pohledu návrhářky Denisy Dovalové

Mercedes Benz Prague Fashion Week z pohledu návrhářky Denisy Dovalové. Jak se cítila před přehlídkou a jaký má pohled na pražský fashion week. 

Celý článek

Přírodní romantika, výlet na měsíc i grafické hrátky od UTB Zlín na MBPFW

Ateliér designu oděvu ve Zlíně představil klauzurní práce studentů na MBPFW. Mezi hlavními tématy je vztah k přírodě, plošná barvená grafika, návštěva ženy na měsíci a mnohem více! Modely byly alternativně i tradičně pojaty. 

Celý článek

Petra Ptáčková a Dominika Kozáková nám ukázaly nevšednost a extravaganci

Závěrečná přehlídka Mercedes-Benz Prague Fashion Week, během které se představily dvě mladé návrhářky, Petra Ptáčková a Dominika Kozáková, byla výrazně odlišně pojatá než všechny předchozí přehlídky. Catwalk už nebyl pouze o tom, že se okolo vás projdou modelky a modelové a na konci při závěrečném defilé jim a autorům kolekce zatleskáte. 

Celý článek

UMPRUM představil experimentální materiály, rozvernou barevnost a nespoutaný objem

Studenti z ateliéru módní tvorby i ateliéru designu oděvu a obuvi vidí módu optimisticky, bez zábran a jako nekonečný prostor k sebevyjádření. Individuální přístup k designu i zpracování je vítaným vzrušením v budoucnosti české módy.

Celý článek

Stylová ležérnost a pohodlí od značky Nehera na MBPFW

Česká značka Nehera nabízí ve své nové kolekci nonšalantní pohodlí, které si zamilujete. Móda pro volné chvíle i tam, kde je potřeba luxusní komfort. 

Celý článek