dnes je 20.06.2019 a svátek má Květa

Vyrazte na pláž v bikinách Love Stories x H&M

Přidat na Seznam.cz
Kolaborace, která přináší krásnou kolekci plavek, nabízí romantiku, bonbónové barvy i trendy sportovní střihy.

Značka H&M s nadšením oznámila druhou spolupráci s holandskou značkou Love Stories. Plavky a bikiny zpracovával nejenom celý tým H&M, ale i zakladatel společnosti Love Stories Marloes Hoedeman. Výsledek je k zakoupení ve vybraných obchodech a na hm.com.

„Spolupráce s H&M je pro nás opravdu snem. Je báječné, nabízet klientům estetiku Love Stories za H&M ceny. Kolaborace Love Stories SWIMCLUB x H&M zůstává věrná svému principu mix’n’match a je navržena pro zábavné letní prázdniny – ať už relaxujete s koktejlem v ruce nebo surfujete na divokých vlnách,“ říká Marloes Hoedeman, zakladatel Love Stories.

Sportovní střihy, romantické vzory i sladké barvy přináší kolekci velký ohlas. Každý kousek připomíná filozofii Marloa Hoedemana „mix’n’match”, což znamená, že nekonečnému kombinovaní jednotlivých kousků se meze nekladou.

Inspirace k této kolekci vzešla jednak ze 70. let a fotek Slima Aaronse, který na nich vyobrazil bazénové prostředí a zároveň také z prázdnin Marloa Hoedemana na Ibize. S touto kolekcí můžete vychutnávat sluneční paprsky, stejně jako divoké vodní sporty. Prohlédněte si jednodílné plavky inspirované surfováním i retro vršky, které vás určitě budou bavit.

„Tato koketní mix´n´match kolekce plavek je ideální volbou pro lenošení u bazénu nebo pro zábavu na pláži, jednoduše přes sebe přehodíte tuniku a zamíříte přímo k přátelům. Je svěží a elegantní, hraje barvami a lichotí svými tvary. Doufáme, že tato cool sportovní kolekce inspiruje naše zákazníky k tomu, aby objevili svůj osobitý letní styl,“ říká Maria Östblom, hlavní designérka H&M Ladieswear.

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA LOVE STORIES H&M PLAVKY DÁMSKÉ PLAVKY BIKINY LÉTO 2019 PLAVKY 2019

Související články

Hana Jiřičková odráží slunečné léto na titulce PORTER Edit

Česká modelka je na titulní straně časopisu PORTER Edit k zulíbaní. Šarmantní francouzský styl a bezelstný holčičí úsměv plus sexy plavky jsou skvělým odrazem toho, co by nám letošní léto mělo přinést.

Celý článek

Proč mít ve skříni alespoň jedny maxišaty?

Maxišaty jsou letním must-have, který ve svém šatníku nesmíte zanedbat. Univerzálnost a praktické sladění s vašimi doplňky jsou jasnými důvody, proč si jedny, nebo raději hned dvoje maxišaty na tuto sezónu pořídit.

Celý článek

Berlínská móda je sexy

V hlavním městě našeho západního souseda se lidé ničeho nebojí. Nebojí se jiných kultur, kýče ani zanedbanosti. Může se stát, že nepoznáte rozdíl mezi bezdomovcem a mladíkem kráčejícím na přednášku na univerzitu. A úplně klidně okolo vás na kole projede úplně nahý člověk. A nikdo se neotočí.

Celý článek

Nová pánská kolekce Givenchy Jaro 2020 odhaluje tajemství korejského undergroundu

První plně pánská kolekce od návrhářky Clare Waight Keller - to je kolekce Givenchy jaro 2020. Společným jmenovatelem byl styl v devadesátkách v korejské módě a designu.

Celý článek

Letní pánské trendy: Jak nosit kraťasy?

Připravili jsme pro vás stručného průvodce světem pánských šortek. Jak vybrat ten správný střih, který vám padne jako ulitý a čemu se vyvarovat? I když neexistují přísná pravidla pro nošení kraťasů, je dobré mít na paměti pár věcí…

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Originální letní střihy z vlastní dílny? Tyhle látky jsou k tomu jako stvořené!

Baví vás šití, tvorba vlastních návrhů a jejich realizace? Jste vlastně taková malá švadlenka sobě samé, nebo jen nejbližší rodině? Pak by vám tyto látky neměly uniknout.

Celý článek

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek