dnes je 28.07.2017 a svátek má Viktor

Zahřejme se pohledem na Nunui Bali plavky

Mladá surfařská a neformální značka plavek Nunui Bali je vizitkou, jak může vypadat kvalitní ruční práce.

Výrobní proces od sběru tkaniny, návrhů, testování výrobků v akci až po různé úpravy vychází z kvalitní, ekologické a svědomité práce zakladatelů značky. Ti se snaží značce vdechnout kvalitu před kvantitou a věří, že i když není možné uspokojit všechny zákazníky, že jim se to podaří.

Od těchto plavek neočekávejte velkovýrobu. Nunui Bali si zakládá na osobním kontaktu se všemi lidmi zapojenými ve výrobním procesu, a podle toho i vypadá a zejména působí výsledek jejich práce.

Z každého nákupu v Nunui Bali navíc putuje část peněz na místní charitu. Značka a vlastně i její zákazníci nákupem zboží podporují vytvoření lepšího místa pro život. „Jsme si vědomi, že každá výroba má vliv na naše životní prostředí, a chceme, aby byl tento svět trošku lepším místem. A proto děkujeme všem našim příznivcům, kteří jsou jeho součástí,“ uvádí na svých stránkách zakladatelé značky.

První Nunui bikiny jsme mohli vidět v roce 2014 a od té doby dostala výroba a vše kolem docela rychlý spád. A víte, jaká je třešnička na dortu? Že má značka i své české kořeny ze strany její zakladatelky. Přesněji řečeno, své kořeny má z česko-balijsko-kalifornské strany. Pojďme si společně prohlédnout, co nám Nunui Bali může nabídnout…

nunuibali.com

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PLAVKY NUNUI BALI

Související články

O čem se mluví - Atomic Blonde: Bez lítosti

Šarmantní Charlize Theron se v novém bijáku nebojí pustit do pořádné akce ani v takových skvostech, jakými jsou modely od  Diora, Saint Laurent či Burberry.

Celý článek

Jak se obléct na pohovor aneb když chcete dostat svou práci snů!

Co si obléct na pohovor? Také o tom pokaždé přemýšlíte a prostě nevíte? Inspirovali jsme se těmi nejkrásnějšími dámami z ulic a přinášíme vám hned několik tipů jak na to. Chcete snad svou práci snů získat, nebo?

Celý článek