dnes je 25.05.2017 a svátek má Viola

Zahřejme se pohledem na Nunui Bali plavky

Mladá surfařská a neformální značka plavek Nunui Bali je vizitkou, jak může vypadat kvalitní ruční práce.

Výrobní proces od sběru tkaniny, návrhů, testování výrobků v akci až po různé úpravy vychází z kvalitní, ekologické a svědomité práce zakladatelů značky. Ti se snaží značce vdechnout kvalitu před kvantitou a věří, že i když není možné uspokojit všechny zákazníky, že jim se to podaří.

Od těchto plavek neočekávejte velkovýrobu. Nunui Bali si zakládá na osobním kontaktu se všemi lidmi zapojenými ve výrobním procesu, a podle toho i vypadá a zejména působí výsledek jejich práce.

Z každého nákupu v Nunui Bali navíc putuje část peněz na místní charitu. Značka a vlastně i její zákazníci nákupem zboží podporují vytvoření lepšího místa pro život. „Jsme si vědomi, že každá výroba má vliv na naše životní prostředí, a chceme, aby byl tento svět trošku lepším místem. A proto děkujeme všem našim příznivcům, kteří jsou jeho součástí,“ uvádí na svých stránkách zakladatelé značky.

První Nunui bikiny jsme mohli vidět v roce 2014 a od té doby dostala výroba a vše kolem docela rychlý spád. A víte, jaká je třešnička na dortu? Že má značka i své české kořeny ze strany její zakladatelky. Přesněji řečeno, své kořeny má z česko-balijsko-kalifornské strany. Pojďme si společně prohlédnout, co nám Nunui Bali může nabídnout…

nunuibali.com

MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ PLAVKY NUNUI BALI

Související články

Plavkový trend léta 2017? Crop-top podprsenka!

Crop topové podprsenky si získaly největší oblibu právě v plavkové podobě. A na léto 2017 je seženete i v běžných obchodech!

Celý článek

Seznamte se s Draper James – módní značkou herečky Reese Witherspoon

Vlastně jsme na ni narazili náhodou a ve skutečnosti nás zaujala natolik, že jsme se s vámi rozhodli o tuhle módní krásu podělit.

Celý článek