dnes je 18.08.2017 a svátek má Helena

Zažijte letošní Silvestr ve stylovém tématickém triku

Dámy a pánové, silvestrovské oslavy se blíží a pokud je pořádná párty váš styl (nejen 31.12.), rozhodně si udělejte radost trikem z následující kolekce!

Poslední večer v roce a první ráno v roce novém by bezpochyby mělo být legendární. Jak se vám nakonec (ne)vyvede, dopředu neovlivníte, ale můžete se předpřipravit díky vtipným tričkům, které rozhodně pobaví nejen vás, ale i vaše kamarády kolem. Zoot Originál si tentokrát vyhrál nejen s nápisy, ale i jejich designovým provedením, fonty, přidal luxusní zlatou a jeho Silvestrovská kolekce obsahuje daleko více střihů, než jsme do nynějška byli zvyklí. Nově mají ženy možnost zakoupit i přiléhavé šaty. Ty s nápisem Don't think. Let's drink! se určitě budou hodit i na jiné večery než jen Silvestra.  

  
Černé bodycon šaty 839 Kč ; Bílé dámské tričko 429 Kč ; Černé dámské tričko 469 Kč

Zoot se obecně snažil, aby trika, mikiny i šaty v aktuální kolekci byly nositelné i v jiné večery a některé si vyloženě říkají o nošení přes den. Mikina s nápisem Hangover totiž stejně více sedí na ospalé dopoledne než rozjetý večer. Často se stává, že podobné kolekce sálají trapným pokusem o vtip, ovšem tohle není ten případ. Trefné popisky a jednoduché obrázky zastupují přesně ten outfit, který se hodí na pořádný večírek. 

  
Šedá dámská mikina 599 Kč ; Černé dámské triko 429 Kč ; Bílé pánské triko 319 Kč

Jako vždy, i tentokrát kolekce obsahuje také pánské provedení. Některé designy seženete jak v dámském, tak v pánském provedení, jiné jsou jedinečné čistě pro pány. Výběr sice není tak široký, ale zato se Zoot ideálně přizpůsobil pánskému vkusu, takže tady neuvidíte žádnou zlatou barvu a ozdobné písmo. Tričko Party Hard s černobílou fotkou a jednoduchým nápisem patří k těm, které si můžete obléct jak na večer, tak na další den ráno, protože v obou dvou momentech bude jeho vtip vyznívat na plné čáře. 

Silvestr je za rohem. Tak šup, než vám vyprodají vaši velikost! 

  
Pánské triko v pivním designu 299 Kč ; Pánské triko s černobílým potiskem 449 Kč ; Pánské triko s náplastí 429 Kč

Prohlédněte si celou party kolekci!

zoot.cz 

DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA NÁKUPY A OBCHOD ZOOT.CZ ZOOT ORIGINÁL SILVESTR SILVESTROVSKÁ PARTY JAK SE OBLÉKNOUT VTIPNÉ TRIČKO VEČÍREK

Související články

Podzimní kampaň Oscar de la Renta 2017 si hraje s optickými klamy

Podzim u Oscar de la Renta se ubral do říše optických klamů a pohrál si s perspektivami.

Celý článek

Česlav Jaroš - ROZHOVOR

S oděvním výtvarníkem a stylistou Česlavem Jarošem jsme si povídali nejen o obdivu a respektu ke svému řemeslu, ale i o tom, co ho baví a naplňuje. 

Celý článek