dnes je 25.06.2019 a svátek má Ivan

Získejte bohémský vzhled jako Christy, Liya a Toni

Přidat na Seznam.cz
Přesně toho nyní hravě dosáhnete i vy a to díky moderní, chic kolekci skandinávské módní značky Lindex.

Ne náhodou představují nejnovější kolekci Jaro/Léto 2015 společnosti Lindex ženské Super vzory Toni Garn, Liya Kebede a Christy Turlington, které se skandinávskou oděvní značkou navazují na předchozí spolupráci #SuperRoleModel.

Tentokrát ale módní ikony nepředstavují pouze charitativní projekt, nýbrž plnohodnotnou kolekci plnou elegance a moderních střihů v bohémském stylu, který zakrátko bude moci okusit každá z vás, dámy.

Jaro 2015 bude podle Lindexu ve znamení volných střihů a opět poletí pruhy. Barevnou paletu pak ovládnou šedá, černá i bílá, ale můžete si být jisté, že o slovo se přihlásí i růžová, lososová nebo námořní modř. Modrá se také v několika odstínech objeví i v monochromatických potiscích, které zdobí například chic overaly.

 

Flexibilní kolekce Lindex sebou ale nepřináší pouze zajímavě řešené overaly a kombiné, ale i řadu šatů, sukní, topů a smyslných tunik. To vše velice snadno a hravě kombinovatelné.

 

Dokonalý sezónní outfit je tak vždy zaručen.

 

Zdroj: Lindex

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD LINDEX JARNÍ KOLEKCE OVERALY SUKNĚ

Související články

Letní večerní párty look

Nekončící teplo, letní večery v plném proudu. Jste odhodlaná zajít na párty, jen vlastně nevíte, jak skloubit vaše chutě být sexy a fresh spolu s něžnou neodolatelností? Zkuste si vzít naše rady k srdci…

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

Slavné baletní kostýmy ze světové historie i České republiky vás okouzlí

Vznešený tanec, který do hudby vypráví příběh nadanými tanečníky, je balet. Okouzluje už desítky let v zahraničí i u nás. K uměleckému projevu těla nepatří jen choreografie a talent, ale i kostýmy. Jaké byly za hranicemi naší země napříč historií? Jakými se můžeme pochlubit my?

Celý článek

Klára Nademlýnská v kolekci jaro / léto 2019 vsadila na různorodost a kombinovatelnost materiálů

Na první pohled nesourodá kolekce přináší hravou a jednoduše kombinovanou sérii jarních a letních kousků.

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Celý článek