dnes je 27.04.2017 a svátek má Jaroslav

JAK SE

Otázka "JAK SE" je dúležitá v každém směru, nebo odvětví. Máme pro Vás i tuto kategorii, kde můžete hledat odpovědi. Snažíme se pro Vás hledat odpovědi na všechny otázky. Nemusí se ale vždy jednat o otázku, ale důležitá je také další inspirace. Čtěte více v článcích o módě. 

Coachella 2017: Neodolatelná fashion inspirace!

První víkend festivalu Coachella je za námi a my jsme si pro vás připravili dokonalou módní inspiraci. To, co si hvězdy na akci oblékají, je totiž neodolatelné a byla by škoda, nevěnovat tomu pozornost! Nechali bychom si totiž ujít zajímavé outfity...

Celý článek

Jarní oblečení, které nebudete chtít sundat!

Jaro nám sice už začalo, ale počasí si s námi pěkně zahrává. Ale takový už ten měsíc aprílu - duben bohužel bývá. Nenechme se však odradit a pojďme si ty škaredé dny rozveselit jarním oblečením, které nebudete chtít sundat. 

Celý článek

Jak v roce 2017 vrstvit oblečení?

Vrstvení je v poslední době velkým trendem… Nemůžeme se taky divit, protože to vypadá zajímavě, stylově a módně. A módu, tu my přece milujeme, že? Jak vrstvení nakonec pojmete je na vás, my vám však ukážeme, jak na to.

Celý článek

4 tipy, jak se smát na fotce!

Dokonalý úsměv na fotce? S námi to zvládnete... nezapomeňte na to, že není nic horšího, než dokonalý outfit zkažený špatným výrazem. Existuje však jednoduchý způsob, jak na snímcích vypadat jednoduše neodolatelně.

 

Celý článek

Jak se obléká Rosie Huntington-Whiteley

Topmodelka pro značky jako Victoria's Secret, Burberry a partnerka Marks&Spencer, Rosie Huntingotn-Whiteley se může chlubit inspirativním osobním stylem.

Celý článek

Jak se používají barevné korektory a k čemu slouží?

Zelený, červený, žlutý a fialový - základní barvy korektorů, které mají za svou funkci v první řadě opravdu korekci barvy a ne pouze sjednocení do správného odstínu.

Celý článek

Jak se naučit chodit ladně na podpatcích

Opravdu existují triky na to, jak se naučit lépe chodit na podpatcích a ne, nebude to jen ve správné výšce podpatku a střihu boty!

Celý článek

Jak se lidé oblékali během Fashion Weeku v Paříži?

Street style je takovou hříčkou módy. Na stránky módních časopisů ani webových magazínů se nikdy nedostanou strohé elegantní outfity, zato pořádné extravagance je tu plno.

Celý článek

Jak na selfie v roce 2017? Osm tipů pro dokonalý snímek!

Všichni nejspíše víme, co to selfie je, protože většina z nás si jich během dne udělá nejméně deset. Víte ale, jak na nich vypadat opravdu dobře?

Celý článek

Jak se obléká dánská stylistka Alexandra Carl?

Že mají Pařížanky styl, to dávno víme. Inspiraci ale můžete čerpat i od Dánek. Třeba od stylistky Alexandry Carl. 

Celý článek