dnes je 20.07.2017 a svátek má Ilja

Kalendář akcí

Která to bude? Boj o Nejsestřičku 2017 vrcholí!

Finalistka soutěže Batist Nejsestřička 2017 musí být sympatická, odvážná, veselá, mít smysl pro humor a kromě otázek od porodců jí nemine promenáda ve zdravotnickém oblečení.

Celý článek

MINT: Prague Fashion Market - pod širým nebem

MINT: Prague Fashion Market je v povědomí Pražanů i návštěvníků Prahy zahnízděný jako událost, na kterou se vyplácí zajít. Stejně tak tomu bude 23. a 24. června, kdy proběhne již 19. MINTí repríza, která se tentokrát přesune pod koruny stromů na pražské Karlovo náměstí.   

Celý článek

Holešovický Triangl je zpět

Tři kulturní místa se 27. května propojí ve jménu módy, designu a tance.

Celý článek

MINT: Weekend Market pokračuje jízdou na jarní módní vlně

Od loňského podzimu, kdy MINT: Weekend Market otevřel v Pražské tržnici halu č. 13, do ní pravidelně každou sobotu zve milovníky módy, designu i delikates k opakovaným návštěvám.

Celý článek

Nová jarní kolekce kabelek ELEGA by Dana M.

S nadšením přijala naše redakce magazínu moda.cz pozvání na představení již desáté kolekce kabelek značky ELEGA by Dana M. pro jaro a léto pod názvem EUPHORIA, které se konalo 24. 3. 2017 v centru Prahy v salonku hotelu President. 

Celý článek

Svátky jara se v Praze ponesou v duchu designu

4. ročník ikonické přehlídky Prague Design Week, která se uskuteční od 10. do 16. dubna v Tančícím domě, i letos umožní svým návštěvníkům obdivovat jedinečné interaktivní a audiovizuální expozice.

Celý článek

Weekend Market opět rozbouří české vody

Alternativní tržnice MINT market otevírá v březnu opět své brány další neotřelé kolekci českých návrhářů oblečení, doplňků a šperků. Prodejní nabídka startuje v sobotu 4. března v hale číslo 13 v Pražské tržnici v Holešovicích.

Celý článek

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dva dny plné jarní inspirace a zážitků slibuje 23. mezinárodní kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany, pořádaný 10. a 11. března 2017.

Celý článek

Úspěch českých designérů na International Fashion Showcase 2017

Česká výstava mladých módních designérů v Londýně již podruhé obsadila přední příčky na prestižní mezinárodní přehlídce International Fashion Showcase (IFS). 

Celý článek

Knihovna Václava Havla #minidyzajn

Dyzajn market tvoří protipól velkému. Sedmé minidyzajnové setkání se koná 18. - 19. března 2017 v Knihovně Václava Havla v Ostrovní ulici v Praze 1. 

Celý článek