dnes je 26.05.2016 a svátek má Filip

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Australské spojení vysokého lesku a střízlivých střihů u Bianca Spender

I další z australských přehlídek ukázala oblibu lesklého materiálu. Bianca Spender ho použila ve spojení s minimalistickými střihy. 

Celý článek

Dvojice Ginger & Smart inspirovala svůj Resort 2017 vesmírem

Pohled na planetu Zemi z vesmírného prostoru se stal hlavním inspiračním prvkem kolekce návrhářského dua sester, které představily svůj Resort na australském Fashion Weeku. 

Celý článek

Resort kolekce Oscar de la Renta 2017 míří ke každodennímu stylu

Peter Copping představuje kolekci oblečení, které by nebyl žádný větší problém nosit i během běžných dnů. A aby se neřeklo, zakomponoval mezi ně pár květinových šatů. 

Celý článek

Australská značka Kitx zabalila Resort 2017 do saténu

Australské kolekce Resort 2017 znamenají vítanou změnu v evropském stylu. Prezentují totiž odlišnou módu než Paříž, Londýn, Milán i New York, který se nám Evropanům už dávno stylově přizpůsobil.  

Celý článek

Resortem Bottega Veneta 2017 proudí barvy

Elegantní kostýmky, neobvyklé maxišaty, padnoucí lodičky a k tomu tvíd. I Bottega Veneta nás utvrzuje v jeho velkém návratu na módní scénu. 

Celý článek

Palais des Festivals de Cannes - Francie

Mimořádnou příležitost prezentovat své práce ve Festivalovém paláci v Cannes měli studenti Vyšší odborné školy oděvního návrhářství z Prahy. 

Celý článek

Letní témata Petry Měchurové

V salonu Petry Měchurové je příprava na léto v plném proudu. Poradí nám, jak pečovat v létě o vlasy a co přinesla nová kolekce inspirovaná Azurovým pobřežím. 

Celý článek

Prada se pouští do restrukturalizace společnosti

Ledy se pohnuly. I takový módní kolos, jakým zcela určitě značka Prada je, mění své zažité funkce. Do konce roku plánuje vyměnit své vedení.

Celý článek

Andrea Kerestešová v editoriálu pro Sophistic by Veronika

Nosit městskou módu nikdy nebylo jednodušší. Nasedněte na skútr, nechte si větrem čechrat vlasy vykukující zpod helmy a se svým dokonalým outfitem zastavte dopravu. To by totiž dokázala každá sophisticovaná!

Celý článek

V rytmu Havany slavila značka Chanel kolekci pro rok 2017

After party v rytmu Havany a se značkou Chanel rozhodně stála za to. Ujít si ji nenechalo ani mnoho celebrit…

Celý článek