dnes je 02.05.2016 a svátek má Zikmund

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Jana Minaříková přeje v nové kolekci Všechno nejlepší

Jaké barvy obléknete letos na jaře? Co takhle klasickou černou, svěží mentolovou nebo decentní béžovou, které se zmocnily jarních novinek módní návrhářky Jany Minaříkové?

Celý článek

Marie Copps uchvátila Toronto kolekcí “She’s A Queen”

Česká návrhářka Marie Copps prezentovala svoji kolekci na pravidelném dubnovém týdnu umění a módy. Kolekce “She’s A Queen” se stala pomyslnou třešničkou na dortu.

Celý článek

Eliška Tomková - ženská křehkost i odvaha

Návrhářka Eliška Tomková, majitelka módní značky Elisha, nezapře snahu udělat každou ženu krásnou a sebevědomou, aniž by jí vnucovala módní diktát. 

Celý článek

MODA Fashion Days 2016

Ani 2. ročník projektu MODA Fashion Day/s/ rozhodně nenechal nikoho na pochybách, že zcela právem zaujal důležitou pozici mezi společensko-kulturními počiny v regionu.

Celý článek

NAVARILA se připojila k Fashion Revolution

NAVARILA se připojila k celosvětové kampani FashionRevolutionDay, která připomíná “výročí” pádu textilní továrny Rhana Plaza v Bangladéši, kde zahynulo více než 1100 švadlen a dělníků.
 

Celý článek
Health Goth

Styl si každý musí určit sám

Žijeme v hektické a přesycené době. Trendy a styly vznikají tak rychle jako zanikají a vytváří se tak podivná směsice, kterou mnohdy nelze ani přesně pojmenovat. Nové generace a subkultury skrze módu reflektují své názory a postoje, reagují na současné dění ve světě, odlišují se a jsou jedinečné. 

Celý článek

Nové múzy Stelly McCartney

Stella McCartney vytvořila svůj první parfém, po dlouhé čtyřleté pauze na poli vůní. A kampaň k němu bude velkolepá!

Celý článek

FASHION STARS night 2016

Tento pátek se v krásném prostoru Pražské křižovatky sídlící v odsvěceném kostele sv. Anny konal již 12. ročník projektu Fashion Stars. Letos se zde představily čtyři kolekce značek ALAE fashion concept, TIQE by Petra Balvínová, Boutique SOLINE a ELYSIAN jako zahraniční host.
 

Celý článek

Snová kapitola Tisíce a jedné noci Petry Brzkové

Tak jako každý, kdo už navštívil arabský svět, i Petra Brzková zcela podlehla jeho kouzlu, které ji pohltilo natolik, že si zde začala plnit svůj další sen. Jaký?

Celý článek

Oscarová Alicia v prvotřídní kampani Louis Vuitton

Alicia Vikander minulý rok sklízela jeden úspěch za druhým. A vypadá to, že se této herečce bude dařit i letos. Její nenucený půvab můžete obdivovat v nové kampani Louis Vuitton.

Celý článek