dnes je 29.06.2016 a svátek má Petr a Pavel

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Emanuel Ungaro se v Resort kolekci 2017 barev nebál

Melounově zelená a červená otevřely více jak třicítku modelů Resort 2017. Dlouho se zdálo, že tyto dvě barvy budou těmi hlavními. Pak se přidala ještě královsky modrá a kolekci uzavřela černá. Jak jinak. 

Celý článek

Společenský styl v pánské módě přežívá dál - Giorgio Armani, Emporio Armani a Paul&Joe

3 světové značky ukázaly světu, jak má dle jejich představ vypadat jaro a léto v pánském šatníku následujícího roku. Tady je Giorgio Armani, Emporio Armani a Paul&Joe navrch. 

Celý článek

Samet a zvonáče nad kotníky - Nina Ricci Resort 2017

Kolekce z tyrkysové, cihlové a purpurové spojující trend úzkých i rozšířených nohavic, ženského oblékání i unisexové a sportovní módy.

Celý článek

Pánské jarní kolekce 2017: Salvatore Ferragamo, Tod's, Prada

Další z přehlídek pánské jarní módy pro rok 2017 jsou za námi. Co nového přinesly Salvatore Ferragamo, Tod's a Prada?

Celý článek

MBPFW v novém kabátu

Nový Fashion Temple a kampaň Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku zdůrazňují individualitu a sebevědomí.

Celý článek

Tři rozdílné pohledy na jarní pánskou módu 2017: Dsquared2, Versace, Dolce&Gabbana

Móda má snad nekonečno různých podob. Tři z nich se naprosto zřejmě projevily ve třech jarních pánských kolekcích na další sezónu. Představuje Dsquared2, Versace a Dolce&Gabbana. 

Celý článek

Femme fatale od Sophistic by Veronika

Pokud si představujeme femme fatale, je to přesně ta žena, kterou pro podzimní a zimní kolekci značky Sophistic by Veronika stvořila Veronika Štěrbová a zachytila Eva Neužilová.

Celý článek

Vymodelovaná kolekce Resort 2017 Carolina Herrera

Při pohledu na Resort kolekci značky Carolina Herrera se nám zdálo, jako by ji návrhářka vymodelovala s ohebné plastelíny, která pak zůstala na svém místě. Žádná vzdušnost, jen pevně dané tvary.

Celý článek

Alice Temperley do své Resort kolekce 2017 zachytává sny

Nebylo tak těžké poznat námět, který tvorbu Alice Temperley provázel. Lapače snů byly v hlavní roli. A jak to tak vypadá, návrhářka se s námi podělí jen o ty barevné. 

Celý článek

Valentino se v Resortu 2017 prezentuje rekordním počtem 80 modelů

Inspirace Kubou, která pochází od politického navázání spolupráce Ameriky a Kuby před rokem, se projevila v aktuální Resort kolekci značky Valentino. 

Celý článek