Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme Vám články a rozhovory například s Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a další...

 

 

Těmto návrhářům věnujte v roce 2016 pozornost

Přinášíme některá (zatím méně) známá jména, která byste si jako módní fanynka měla osvojit v roce 2016. 

Celý článek

Pánský podzim 2016 Michael Kors spojuje hnědou se šedou

Při pohledu na evropská mola je jasné, že šedá a černá (jako již tradičně) vévodí pánským trendům pro podzim 2016. Kors nás v této myšlence utvrdil a aby se trochu odlišil, přidal camel odstín.

Celý článek

LaFormela přináší limitovanou kolekci mikin a sukní!

V rámci různých spoluprací vznikají zajímavé kombinace i super kolekce. To opět dokazuje i československá značka LaFormela.

Celý článek

Karlie Kloss v nové kolekci Topshop

Americká modelka Karlie Kloss fotila novou letní kolekci značky Topshop.

Celý článek

Spalující plamenný žár v podání Blanky Matragi

To je ovšem jen jeden ze čtyř přírodních živlů, které zcela pohltí kompletní, právě vznikající kolekci světoznámé návrhářky.

Celý článek
Jiří Korytář

Korytář bude reprezentovat Česko v zahraničí!

Vítěze soutěže Gay Roku Jiřího Korytáře čeká reprezentování Česka na mezinárodní soutěži Mr. Gay World 2016, která se uskuteční letos v dubnu na Maltě. 

Celý článek

Jarní Couture 2016 Elie Saab na cestě po inspirativní Indii

Celý Haute Couture nebyl jen o Indii, i přestože vliv měla mocný. V šatech, které se během módní přehlídky ukázaly, byly patrné také známky módních trendů na počátku dvacátého století a ještě mnohem víc. 

Celý článek

Bohémský a božský - Haute Couture Jaro 2016 Valentino

Po mole kráčely bosé. Ve vlasech kovové čelenky a spoře oděny do průhledného saténu a děrovaných šatů. Probouzely dojem bohyní procházejících se na pláži. Prezentovaly pohled na Haute Couture módního domu Valentino. 

Celý článek

Jenny Packham pátrá v Pre-fall kolekci 2016 po vlastních hranicích

Studené odlesky, vděčný třpyt, jemné řasení a splývavé linie. Jenny Packham vzala své typické šaty a jemnými úpravami experimentovala s vlastními hranicemi komerční tvorby. 

Celý článek

Pre-fall Zuhair Murad zapletený do rocku a krajek

Rockerské prvky a ženské krajky spojil Zuhair Murad dohromady v Pre-fall kolekci. Romantika dostala nový rozměr. A není vůbec špatný. 

Celý článek