dnes je 29.09.2016 a svátek má Michal

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Průvodce měsícem módy – co musí znát každý fashionista?

Září již tradičně nesignalizuje pouze konec léta. Pro milovníky módy po celém světě nastávají druhé Vánoce. Je zde totiž Fashion Month. 

Celý článek

Diesel Black Gold jarní kolekce 2017 v romantickém army duchu

Nebojte, nezbláznili jsme se. Byť army styl spolu s romantikou k sobě dohromady nejdou, Diesel si vzal z každého něco a výsledek je skvělý. 

Celý článek

Jindy elegantní Max Mara jde na jaře 2017 do sportovního

Běžně jsme kolekce Max Mary vídali plné business looků, podpatků, pletenin a sukní. Na jaře 2017 ovšem značka chytla svěží vítr, ten vlaje zřejmě od Ria. 

Celý článek

Bottega Veneta slaví jarní kolekcí 2017 své 50. výročí

Více jak sedmdesátka modelů, tradiční znaky značky a velká modelingová jména. Bottega Veneta slaví kulatiny. 

Celý článek

Prostředí paláce pro odvážnou jarní přehlídku zvolila značka Saint Laurent

Bývalý klášter, později vojenské velitelství se nyní stalo prostředím sídla značky Saint Laurent. „Je to work in progress,“ prozradil návrhář Anthony Vaccarello.

Celý článek

Jaro Versace 2017 v duchu silné sportovní ženy

Jak nahlížíte na silnou ženu dnešní doby? Je sexy nebo raději oděna do sportovního? Pokud se nemůžete rozhodnout, pravděpodobně jste na tom Jako Donatella Versace. 

Celý článek

Jaro u značky Tod´s vyznačuje kůže i denim

Spojení modré a hnědé rozhodně není špatných krokem vstříc k jaru 2017. Zejména v denimu a kůži se mísí sportovní elegance i ležérní pohodlí.

Celý článek

Jeremy Scott v jarní kolekci Moschino udělal krok zpět do minulosti

Asi jsme ani neočekávali, že by Jeremy Scott přinesl „normální kolekci“. Myšlenka pro tu jarní se nám však docela zamlouvá.

Celý článek

Giorgio Armani představil disciplínu i svobodu

„Lehkost těla, svůdně odhalující sebe sama, nalezení nové rovnováhy mezi disciplínou a svobodou.“ To byly titulky komentující přehlídku Giorgio Armani.

Celý článek

Bohémská Etro uvedla jarní kolekci 2017

Veronica Etro očividně nikdy nebude následovat trendy a pokoušet se být hipsterem s cool modely. Zato je svá, přírodní a skutečná. 

Celý článek