dnes je 25.08.2016 a svátek má Radim

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Dokonale sofistikovaná jarní kolekce Ewa Herzog 2017

V záplavě milovaného minimalismu znamená návrhářka tvořící ženskou a komplikovanější módu pořádné vzrušení. Ewa Herzog se ve své jarní kolekci 2017 zařadila mezi špičkové návrháře své doby!

Celý článek

WE´RE NEXT

Jsou mladí, kreativní, plní šťávy, a co víc, jsou to právě oni, kdo je nyní na řadě. Nastupující generace mladých českých návrhářů demonstruje svou sílu.

Celý článek

Cushnie et Ochs z Berlína přináší čisté jaro v černobílé

Berlínský týden módních přehlídek nám představil značku Cushnie et Ochs, která navrhuje pro ženy hlavně jednoduchou módu s důrazem na ženské křivky.

Celý článek

Berlin FW nabídl značku Dimitri s khaki-bílou jarní kolekcí 2017

Berlínský týden módy přinesl mnoho návrhářů. Z nich jsme vybrali třeba značku Dimitri, která prezentovala čistý a úhledný styl v bílé a khaki. 

Celý článek

Dánský talent Mark Kenly Domino Tan a jeho pohled na jaro 2017

Vize silné ženy v mužské společnosti je motivem, který doprovází tvorbu dánského návrháře i v kolekci jaro 2017.

Celý článek

Lovechild 1979 přináší ležérní dámskou módu pro jaro 2017

Copenhagen nabídl více značek, které příjemně překvapily svými jarními kolekcemi. Lovechild 1979 zůstala svá a stejně si zasloužila potlesk. 

Celý článek

Jaké bude jaro 2017? By Malene Birger z Copenhagenu nám to naznačí

Jarní Ready to Wear kolekce odstartovaly v dánském Copenhagenu a značku By Malene Birger jsme si zvolili jako tu první, která otevře celou sezónu přehlídek, která se zlehka rozjíždí. 

Celý článek

Engineered Garments vás v jarní pánské kolekci 2017 naučí kombinovat oblečení

Kombinování oblečení, skládání outfitů a dolaďování detailů je hra módy. Pro spoustu mužů to ale znamená peklo, kterému nedokáží přijít na kloub. Značka Engineered Garments vám pomůže.

Celý článek

Ještě jí nebylo dost - proč je olympijská kolekce do Ria tak strašná?

Už jste si možná mysleli, že vlna kritiky na českou olympijskou kolekci přešla. Bohužel ne, protože to nejhorší teprve přijde. Olympijské hry v Riu 2016 totiž teprve začínají. 

Celý článek

Bella Hadid je hvězdou podzimní kampaně J. W. Anderson

Abychom brali Bellu Hadid jako hvězdu kterékoliv kampaně, asi není obtížní úkol. Tentokrát nám přeci jen ale malinko vyrazila dech.

Celý článek