Módní přehlídky a návrháři

HD

Nová kolekce Harley-Davidson přináší military styl a seprané materiály

A je to tady! Zveme vás na prohlídku podzimní kolekce Harley-Davidson 2015. Jedinečný styl a dokonalé propracování až do posledního detailu. To je nová kolekce MotorClothes 2015

Celý článek

Victoria Beckham podporuje Světový den boje proti AIDS

Victoria Beckham se ráda zapojuje do dobročinných akcí, zejména na podporu zdraví populace. Navrhla proto několik kousků, které představují boj proti AIDS.

Celý článek

Tepláky se staly módním kouskem jarních kolekcí

Možná přisuzujete tepláky jen fotbalovým trenérům. My vám ale řekneme pár důvodů, proč tepláky nosit kdykoliv a kamkoliv…

Celý článek

Jitka Klett READY TO WEAR S/S 2016 BRELLA Collection

Toužíte po komfortu a absolutní harmonii? Pak společně s námi odhalte kouzlo, které v sobě skrývá BRELLA, nejnovější módní počin Jitky Klett.

Celý článek

Vánoční kolekce Topshop x Jenners

Exkluzivní představení vánoční kolekce sester Kendall a Kylie proběhlo v obchodech značky Topshop již 20. listopadu. Za pár dní bude kolekce i u nás.

Celý článek

Cvočky na neposedné ponožky vás budou bavit

Jak moc si zakládáte na tom, jaké ponožky zrovna máte na sobě? S českou značkou Gråpenger vás totiž začnou ponožky skutečně bavit.

Celý článek

Komentovaná prohlídka díla Blanky Matragi

Zúčastnili jsme se unikátní výstavy TIMELESS 2015, která nás opět posunula o krok vpřed hlubšímu poznání jak Blanky Matragi samotné, tak i její neskutečně inspirativní módní tvorby.

Celý článek

Jitka Klett slaví další mezinárodní úspěch

Po úspěších, které se svou tvorbou slaví po celém světě, Jitka Klett nově uchvátila i Moskvu, kde se představila jako vůbec první návrhář z České republiky.

Celý článek

Netradiční nafocení kolekce české značky Pattern

Co nás baví opravdu hodně, jsou netradičně pojaté kolekce. A když už se nejedná přímo o méně klasické módní kousky, baví nás alespoň nekonvenční nafocení…

Celý článek

Andrea Kalousová se chystá na světovou soutěž Miss World

Jaké šaty zvolila Andrea Kalousová pro nadcházející světovou soutěž Miss World v Číně, kam zakrátko odletí reprezentovat Českou republiku?

Celý článek