Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme Vám články a rozhovory například s Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a další...

 

 

Monique Lhuillier vykročila do podzimu 2016 v duchu Více je více

S úsměvnou obměnou hesla Méně je více se návrhářka pustila do období podzimu, který má z jejího pohledu být dostatečně bohatý a zdobený. 

Celý článek

Rebecca Minkoff v kolekci Fall 2016 vsadila na smysl pro detail

Podzimní kolekce Ready-to-wear oblíbené návrhářky Rebeccy Minkoff přinesla mnohé důvěrně známé prvky. Ty nás však zatím neomrzely.

Celý článek

Alexander Wang kolekci Fall 2016 přinesl v punkovém stylu

Kolekce Alexandera Wanga nejspíš nikoho nepřekvapila. Rádoby neupravený vzhled modelek v punkovém vzhledu přinesly to, co všichni očekávali.

Celý článek

Kate Spade F/W 2016-2017 potěšila svou klasikou

Květinové motivy společně s roláky, zkrácenými nohavicemi a výraznými ženskými barvami stály v podzimní kolekci newyorského módního domu jako základní pilíře všech modelů. 

Celý článek

PROTOŽE nosit Sophistic, znamená být ženou

Nová městská kolekce značky Sophistic by Veronika vás provede tím, jak bude vypadat letošní jaro a léto. Protože život je inspirace a protože je zkrátka krásné být ženou!

Celý článek

Escada rozjela Podzim 2016 v barvách

Udávání podzimních trendů bylo zahájeno. Na módním molu představila svůj pohled na sezónu Podzim/Zima 2016-2017 i značka Escada. A barev tam bylo na rozdávání. 

Celý článek

Přehlídka Jiřího Kalfaře v Kyjevě

Česká móda slaví další úspěch v zahraničí. Jiří Kalfař dostal možnost odprezentovat svou podzimní a zimní kolekci pro tento rok na Fashion Days v Kyjevě.

Celý článek

Těmto návrhářům věnujte v roce 2016 pozornost

Přinášíme některá (zatím méně) známá jména, která byste si jako módní fanynka měla osvojit v roce 2016. 

Celý článek

Pánský podzim 2016 Michael Kors spojuje hnědou se šedou

Při pohledu na evropská mola je jasné, že šedá a černá (jako již tradičně) vévodí pánským trendům pro podzim 2016. Kors nás v této myšlence utvrdil a aby se trochu odlišil, přidal camel odstín.

Celý článek

LaFormela přináší limitovanou kolekci mikin a sukní!

V rámci různých spoluprací vznikají zajímavé kombinace i super kolekce. To opět dokazuje i československá značka LaFormela.

Celý článek