dnes je 30.07.2016 a svátek má Bořivoj

Módní přehlídky a návrháři

Módní návrháři a jejich módní přehlídky. Přinášíme vám články a rozhovory se známými osobnostmi jako je Beata Rajská, Blanka Matragi, Petra Pilářová, Denisa Dovalová, Petra Ptáčková a dnes z MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEKEND. Seznam módních návrhářů naleznete v menu NÁVRHÁŘ - MÓDNÍ NÁVRHÁŘI.

 

 

 

Značka Nautica přináší rovnováhu mezi sportem a volným časem

Značka Nautica si pro pánskou jarní kolekci opět zamilovala námořní život a ten vede, kdo jiný než kreativní ředitel Steve McSween.

Celý článek

Vítáme nový nevšední koncept jarní pánské kolekce Michael Bastian

Motiv hudby rozezněl celou kolekci. Devatenáct modelů není příliš, ale mohou se ukázat být jako dostatečný počet, když víte, jak zaujmout. 

Celý článek

Dolce&Gabbana zakončila podzimní Haute Couture ve velkém

U některých návrhářů nejde říci, že je milujete, líbí se vám jejich tvorba nebo je prostě jen rádi sledujete. Někdy je to buď a nebo. Dolce&Gabbana ve svých kolekcích hodně riskuje, ale ohňostroje dostaly i nás. 

Celý článek

John Elliott představil pastelovou pánskou kolekci pro jaro 2017

Hlavně bílá natónovaná do šedé a béžové. Kontrast v brčálově zelené a střihy nekomplikované, postavené na bomberech. John Elliott ví, kam směřovat jaro 2017 v pánských šatnících. 

Celý článek

Michael Kors zařadil do jarní pánské módy 2017 více sportovního stylu

U Michaela Korse nejobvykleji vídáme saka a kravaty, celé obleky, smokingy, uhlazený vzhled a vysokou eleganci. Jaro 2017 se ovšem zdá být daleko více rozvolněné! 

Celý článek

Návrhářka Hermes rozsvítila molo kanárkově žlutou

Kromě kanárkově žluté říznuté citrónovou jsme samozřejmě na mole během představení pánské jarní kolekce 2017 viděli spoustu jiných zajímavých prvků, ale co si budeme povídat... Ta žlutá zářila nejvíce!

Celý článek

Tommy Hilfiger myslí v kolekci pro jaro 2017 na mladší publikum

Mohli bychom říct, že téměř každý druhý americký návrhář v rámci aktuálních pánských kolekcí zvolil exotickou destinaci jako inspiraci. Hilfiger však nepatří mezi dav, nýbrž si dává záležet na své osobitosti…

Celý článek

Haute Couture Elie Saab jakoby byla vylovená z moře

Honosné róby pošité plastickými květinami a jinými ornamenty nám připomněly předměty, které někdo vyloví z hlubin moře. Jsou porostlé vodními rostlinami, tajemné a k tomu půvabné. 

Celý článek

Haute Couture Zuhair Murad měla být tak trochu vintage

Tak trochu vintage jako ze starých fotografií. Tak měla dle Murada vypadat jeho podzimní Couture kolekce. Zdařilo se. Jako by doby minulé oživly.

Celý článek

Haute Couture Valentino 2016 v královském hermelínu

Poslední Couture kolekci, kterou jsme v podání Pierpaola Piccioli a Marie Grazie Chiuri viděli, můžeme označit za velkolepou. A královskou. 

Celý článek