dnes je 31.05.2016 a svátek má Kamila

Vlasy a účesy

Vlasy a jejich účesy je vždy zajímavé téma a mnoho z nás hledá stále novou inspiraci. Není proto divu, že na toto téma je spoustu článků a informací. Pročtěte si články v našem magazínu a podívejte se na nové nápady. 

Účesy pro jemné vlasy

Jemné, často se lámající a elektrizující vlasy nejsou ničím výjimečným. Zkrotit vám je pomohou ty správné účesy.

Celý článek

Trendy v pánských účesech podle světových návrhářů

Módní přehlídky pro jaro 2016 potvrdily na poli vlasů návrat vintage účesů. Nejvýraznější je česání pěšinky, znovunalezení ofiny a pompadour. 

Celý článek

Vyholená pěšinka se nosí

Zařadila se mezi nejefektnější trendy v pánských účesech roku 2016. Vyholená pěšinka si získává obdivné ohlasy.

Celý článek

Účesy, které budou bavit vaše kadeřníky i vás

Nebát se změny je sice věc snadná pro vyslovení, ale skutečně se pustit do vlasového experimentu není lehké rozhodnutí. Je ale čas s tím něco udělat…

Celý článek

Svěží jarní sestřihy

Střihy vlasů pro rok 2016 už jsou dávno dané, ale každé roční období dovoluje vašemu kadeřníkovi volnost v úpravě účesu. Jaro si žádá prostřihání a světlejší tóny. 

Celý článek

Pomocí jakých stylingových přípravků vykouzlíte ten správný pánský účes?

Již dávno na trhu není jen gel, tužidlo a lak. A stejně dlouho už tomu je, co platilo, že muži si vlasy pouze gelují. Pojďte se podívat na účesy a přípravky, kterými jich nejlépe dosáhnete.

Celý článek

Jak se nosí čelenky, aneb vyhněte se základním chybám

Čelenky jsou zpět na poli módních doplňků. A právě jarní období nabízí hned několik způsobů, jak je nosit. Vyhněte se však základním chybám.

Celý článek

Pánské šampóny, které fungují

Pánové mají jeden neblahý zlozvyk - umývají si vlasy jen vodou a sprchovým gelem. I přesto, že některé značky nabízejí gel i šampón 2v1, možná by nebylo od věci, vrátit se k základu. 

Celý článek

Jak na vlasy, které tolik obdivujeme u Francouzek?

Při pohledu na vlasy se o ženě pozná mnohé. Francouzky jsou typické pro svůj vkus, nadhled a ležérnost. Přesně taková přízviska poté patří i k jejich vlasům. 

Celý článek

Balmain představuje vlastní luxusní kolekci jarních účesů

Spadají do Couture kategorie a je od prvního pohledu zřejmé, proč. Luxus práce těch nejlepších kadeřníků je nezpochybnitelný. 

Celý článek