dnes je 29.07.2016 a svátek má Marta

Ze společnosti

Informace ze společnosti, které se týkají módy. 

Červen je v redakci předstupněm letních dobrodružství

A pro koho by také červen znamenal něco jiného, že? My v redakci děláme spoustu věcí. Pracujeme naplno, připravujeme zajímavé projekty a na rovinu se přiznáme, že máme plnou hlavu léta!

Celý článek

Bývalá grafička Victoria's Secret promluvila o tom, jak se doopravdy retušují fotky

Přestože se domníváme, že o Photoshopu něco víme a při pohledu na dokonalá těla a tváře modelek se ujišťujeme, že jejich drobné nedostatky byly odstraněny, stále netušíme, jak hodně retušování se ve skutečnosti používá. Ehm... hodně. 

Celý článek

(Ne)Soustředění Muži roku

Během nedávného soustředění se čeští finalisté soutěže Muž roku stali středem pozornosti hojného počtu přítomných dam, které soutěžící ani na okamžik nenechali vydechnout. Zůstali pánové ve společnosti krásek Andrey Bezděkové a Natálie Kotkové soustředěni?

Celý článek

Zažili jsme podvodní módní focení - jak probíhalo?

V úterý 26.7. jsme v netradičních prostorách fotili další z Coverů pro Móda.cz. A naučili jsme se toho spoustu nového, protože pod vodou vše funguje jinak než na souši. 

Celý článek

Jak se oblékali návštěvníci pařížského fashion weeku?

Vždy je zajímavé, nakouknout pod pokličku týdnů módy. Nejen, že nás zajímá móda na molech, pohled připoutá i ta na ulicích. 

Celý článek

Srpnové obálky Vogue

Prázdniny utíkají jako voda a my už pro vás máme ty nejpovedenější a i ty méně povedené hlavní strany srpnových Vogue. Která vydání nás ne/zaujala?

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: zásnuby Mirandy Kerr a Pipy Middleton a novinky od Louis Vuitton

Minulý týden se ukázal být týdnem zásnub. Široká královská rodina se rozroste o dalšího člena díky zásnubám Pipy a Miranda Kerr řekla ano spolumajiteli aplikace Snapchat. 

Celý článek

Jak se obléká Alexa Chung?

Jedna z nejpopulárnějších modelek Alexa Chung je vnímaná také jako žena s výjimečným stylem. Co obléká na červený koberec a co na běžné denní nošení? 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Peter Copping opouští značku Oscar de la Renta

Po necelých dvou letech se nástupce amerického návrháře Oscara de la Renty rozhodl opustit značku. 

Celý článek

Módní seriály, které zaujmou nejen pro svůj styl

Nejen že mají pěkné kostýmy, kvalitní výpravu a hlavními hrdinkami jsou ženy... ještě k tomu jsou vtipné a někdy dokonce i o módě samotné. 

Celý článek