dnes je 28.09.2016 a svátek má Václav

Luxusní šperky od ženy, která si jejich výrobou plní svůj sen

Představujeme vám šperky od Sylvie Majerové. Stříbrný autorský šperk s jemnocitem a procítěnou energií jistě zaujme ženy, které hledají něco jiného. Něco, v čem by se cítily výjimečně a nepřehlédnutelně, a také něco, co doplní jejich energii a osobnost.

Celý článek

Máme jasno, proč už si nikdy nekupovat boty v CCC (HLASOVÁNÍ)

Zatímco většina lidí touží po tom, aby boty, které si koupí, vydržely alespoň dvě sezóny, některé nevydrží ani dva týdny. Mluvíme o případu obuvi z obchodů CCC i některých jiných řetězců. 

Celý článek

Pharell Williams společně s Adidas v projektu HU

Nový projekt pod taktovkou známé sportovní značky a zpěváka Pharrella Williamse má za cíl „rozprášit“ barevné odlišnosti.

Celý článek

Emma Watson pokračuje v boji za rovnoprávnost žen a menšin

Emma Watson odvedla skvělou práci pro OSN, coby vyslankyně dobré vůle. Již delší dobu totiž bojuje za rovnoprávnost žen i menšin.

Celý článek

Dýňová polévka s kokosovým mlékem

Dýňová polévka je tak hřejivá a dobrá. Nevím jak vy, ale já když vidím na instagramu nějaké dobré jídlo, tak na něj dostanu hroznou chuť. 

Celý článek

Jaro u značky Tod´s vyznačuje kůže i denim

Spojení modré a hnědé rozhodně není špatných krokem vstříc k jaru 2017. Zejména v denimu a kůži se mísí sportovní elegance i ležérní pohodlí.

Celý článek

Jeremy Scott v jarní kolekci Moschino udělal krok zpět do minulosti

Asi jsme ani neočekávali, že by Jeremy Scott přinesl „normální kolekci“. Myšlenka pro tu jarní se nám však docela zamlouvá.

Celý článek

Inspirace: Podzim v hnědých tónech

Hnědá bezesporu k podzimu patří. Vybarvuje se postupně v celé své kráse napříč přírodou. Ať už jako půda, listí stromů nebo například šišky. Stejně tak patří k podzimní módě.

Celý článek

Jak se nosí choker náhrdelníky?

Letos jsme je mohli vidět snad na všech známějších osobnostech, od modelky Kendall Jenner až po herečku Rowan Blanchard. Tlusté, tenké, textilní i kovové. Je to malá věcička, která skrývá plno parády.

Celý článek

Jak vyzrát na podzimní počasí

Stromy se začínají barvit, slunce už tolik nehřeje a na cestách se objevují kalužiny. To je neklamné znamení, že je tady podzim. Oblečte se tak, abyste vždy zůstali v suchu a teple.

Celý článek