dnes je 01.07.2016 a svátek má Jaroslava

LETNÍ SPECIÁL 2016: 2. díl: Jak se sbalit na dovolenou + SEZNAM KE STAŽENÍ

Někdo balí s předstihem, jiný se do toho pustí až pár hodin před odjezdem. Oběma skupinám rozhodně pomůže seznam věcí, které si je třeba sbalit. Ten jsme pro vás v letní náladě připravili. 

Celý článek

Móda Na břehu Rhôny

Nový měsíc, nové módní trendy, nové prostory, nové tváře magazínu Móda. Těšili jste se na výsledek naší poslední práce? Zde je!

Celý článek

Zuhair Murad ví, jak nalákat romantické duše

Resort 2017 se příliš nelišil od kolekcí, které jsme od libanonského návrháře vídali doposud. Krajky. Jemnost. Ženskost. Zdobnost. A romantika ve vzduchu. 

Celý článek

Červencové MUST HAVES jsme pustili k vodě

S volbou názvu nás samozřejmě napadlo vynechat pravidelnou rubriku úplně, ale červenec není apríl a dělat si takhle legraci pro nic za nic, není náš styl. A tak jsme tu i v červenci. A MUST HAVES s námi. 

Celý článek

Grunge a hippies jako hlavní odvětví Resort kolekce Roberto Cavalli

Desítky a stovky barev, patchwork, volány, korále, džínovina, nášivky a trochu grunge navrch. Resort Roberto Cavalli byl pořádná divočina. Divočina, ve které se bylo na co koukat.

Celý článek

Když holky jen tak dovádí

Hravé dívčí dovádění na břehu Rhôny s módou a hromadou barevných sklíček vsazených do skvělých retro tvarů. 

Celý článek

LETNÍ SPECIÁL 2016: 1. díl: Drobnosti na letní cestování

Jsou to takové ty maličkosti, které si někdy zabalíte a někdy ne. Někdy se vám hodí, jindy je přivezete zpět domů, a nebo vás vůbec nenapadne, si takovou vychytávku pořídit. 

Celý článek

Reflektory míří na denim - Balmain jarní pánská kolekce 2017

Denimem to celé začalo. Pak se molo rozzářilo křiklavou oranžovou a královsky modrou a přes geometrické vzory jsme se dostali až k univerzální černé. 

Celý článek

Velká večerní se v podání Jenny Packham jen blýskala

Ateliérové focení bohatě stačilo k tomu, aby nám bylo jasné, že Resort Jenny Packham je přesně tak bohatý, jak jsme čekali, a že návrhářka k dosažení slávy vůbec nepotřebuje velkolepou přehlídku. 

Celý článek

Aktuálně ze světa módy: Alexander Wang převzal roli CEO a adidas spolupracuje s Kate Moss

ALexander Wang převzal hlavní vedení ve své společnosti a adidas použije starou fotografii Kate Moss pro svou novou kampaň. 

Celý článek