dnes je 25.01.2017 a svátek má Miloš

Vaverová Monika - MIMO

Pod vlastní značkou MIMO navrhuje a tvoří návrhářka Monika Vaverová nejen dámskou, ale i pánskou módu. Její modely jsou opravdu originální,  nadčasové,  přitažlivé, s osobitým nádechem, a přesto nositelné. Z dámských kolekcích vyzařuje ztělesněná ženskost. V současné době se věnuje také kostýmní tvorbě, do které vkládá nápaditost, avantgardu, ale i nepostradatelnou funkčnost. Kvalitní řemeslné zpracování je samozřejmostí.

“Nezapomínejme na to, že přesné hranice nositelnosti neexistují,  každý si je vytváří sám! Proto se snažme být sami sebou a pomožme tomu vším, čím to jen jde. Zrovna třeba oblečením, které se dá přizpůsobit nejen postavě, ale i naší náladě a pocitům.”

Spolu se značkou MIMO, založila spolu s fotografkou Lucií Zendlovou, umělecké studio "ART DOT Studio", ve kterém funguje jako kreativní a grafický designer. Specializuje se na tvorbu uměleckých projektů, spojených s uměleckou fotografií, následnou postprodukcí a grafické tvorbě.

Otevřením vlastního ateliéru jde naproti všem, kdož mají rádi neotřelost.

www.artdotstudio.cz

www.monikavaverova.cz
 

Adresa

ATELIER | SHOWROOM | FOTOSTUDIO

Janáčkovo nábřeží 51
150 00 Praha 5 - Malá Strana
 

Telefon:
+420 732 551 388
E-mail: WWW:

Více o MONIKA VAVEROVÁ na moda.cz

Nový rok - Nová Tvář Móda.cz

S novým rokem 2016 přichází i nová Tvář magazínu Móda.cz, která již brzy ozdobí naše tituly. Hoříte podobnou nedočkavostí tak jako my?

Celý článek

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

Celý článek

První 3D Print Fashion Show a model Eagle Borg Moniky Vaverové

V sobotu 3. října proběhne v pražské La Fabrice první módní přehlídka 3D tištěných modelů v České republice. Z designérů se do inovativního projektu zapojili např. Monika Vaverová, Ivana Kaňovská, Denisa Nová s Helenou Lukášovou nebo Oldřich Anton Vojta.

Celý článek
Monika Vaverová a redaktorka Eliška Navrátilová

Rozhovor s Monikou Vaverovou a její kolekce pro Miss UK 2013

S návrhářkou Monikou Vaverovou jsme se letos setkali na akci Miss Univerzity Karlovy 2013

Celý článek