dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

ANDREA VEREŠOVÁ

Andrea Verešová uvedla v SOHO návrhy svých šatů

Andrea Verešová spolu s návrhářkou Zuzanou Lešák Černou představily kolekci s názvem BLACKEVENING BASIC a LIMITED v luxusní restauraci SOHO.

Celý článek

Tváří Bratislavských módnych dní v Praze byla Andrea Verešová

Česko se v pražském Obecním domě opět spojilo se Slovenskem. V unikátní symbióze nám obě země představily československou módu.

Celý článek

KORFF, kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou

Podmanivá, luxusní italská kosmetika KORFF má už hezkou řádku let své pevné místo na českém trhu. Levou zadní totiž zvládne uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. 

Celý článek

Křest kalendáře KORFF s významnými hosty i s Móda.cz

V samotném srdci Prahy v příjemném prostředí proběhl dnes večer křest kalendáře kosmetické značky KORFF. Ani na této akci redakce Móda.cz nechyběla.

Celý článek

Andrea Verešová v českém Aspenu alias Špindlerově Mlýnu

Modelka Andrea Verešová miluje české hory a luxus. Ani vteřinu tak neváhala nafotit kampaň na novou vyhřívanou lanovku, která bude vozit lyžaře ve  Špindlerově Mlýnu.

Celý článek

Kniha doc. Pařízka vám zodpoví mnohé o těhotenství, porodu a péči o dítě

Nejnovější knižní titul doc. MUDr. Antonína Pařízka, CSc. trhá rekordy v prodeji, a šlape na paty dokonce i samotnému Vieweghovi. V čem tkví jeho úspěch?

Celý článek

Hlasování o Vaši Česko-Slovenskou MISS 2015 odstartováno!

Právě odstartovalo hlasování o MISS SYMPATIE, o níž rozhodnou jen a pouze vaše hlasy. Tak neváhejte a zvolte svou královnu krásy.

Celý článek

Česko-Slovenská MISS právě startuje!

Jsme rádi, že právě my vám můžeme představit soutěž krásy, která má skutečně smysl. Soutěž, která otvírá dveře zdravé kráse stejně jako dobrým skutkům.

Celý článek

Miss Junior oslavující přirozenou krásu má své vítězky!

Redakce Móda.cz se účastnila nádherného finálového večera ne zcela obyčejné soutěže krásy, Miss Junior, jejíž filozofii vystihuje motto: Hledáme charisma, ne ramínko na šaty!

Celý článek

Angel party v plzeňském clubu Pantheon

Na Angel party v plzeňském music clubu Pantheon byla k vidění přehlídka kolekce plavek Pantheon fashion i tvorba módní návrhářky Petry Brzkové.

Celý článek