dnes je 11.12.2018 a svátek má Dana

JARO

Značka Tod’s pro jaro 2019 hledá italského ducha

Značka Tod’s přislíbila, že na své první smíšené dámské i pánské přehlídce představí „italské postavení“ na poli módy. Hodnocení z této kolekce jsou vysoká.

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

Jarní výkyvy teplot? Se správnou péčí o pleť vás neohrozí

Zvládá vaše pleť časté výkyvy teplot v jarním období? Že ne? Může to být zapříčiněno hned několika faktory. Jak tedy o pleť v tomto počasí správně pečovat?

Celý článek

Připravte se na jaro – nosí se džínovina, pastely a volány

Jaro konečně dorazilo, proto byste rychle měla doplnit šatník o aktuální trendy.  

Celý článek

Trendy, které chytí a nepustí: jaro ve znamení volánků, levandule a asymetrie

Pro ty, co je zima už nudí, je nejvyšší čas, naladit se na jarní vlnu přípravou jarního šatníku. Pojďte si s námi zrekapitulovat módní trendy, které budou letošnímu jaru kralovat.

Celý článek

Co na sebe v bláznivém jarním počasí?

Také každé ráno zažíváte u své skříně pocit, že nevíte, co na sebe? Není to však jen kvůli tomu, že se vám zdá, že nic nemáte, ale především za to může to bláznivé počasí, kdy nevíte, jak vlastně bude!

Celý článek

Jarní oblečení, které nebudete chtít sundat!

Jaro nám sice už začalo, ale počasí si s námi pěkně zahrává. Ale takový už ten měsíc aprílu - duben bohužel bývá. Nenechme se však odradit a pojďme si ty škaredé dny rozveselit jarním oblečením, které nebudete chtít sundat. 

Celý článek

V zahradě krásy s Mary Kay

Mary Kay přišlo na trh s kosmetikou s novou limitovanou edicí Into the Garden. Je v ní několik produktů, které zkrátka MUSÍTE MÍT.

Celý článek

OBRAZEM: Co milujeme na jaře

Co nesmí chybět v našem šatníku, už dávno víte. Teď se na vás snažíme poslat oblak plný jarní inspirace a lásky. Proč lásky? Protože tento článek je jen o tom, co z celého srdce (nejen na jaře) milujeme! 

Celý článek

Jak se naladit na jaro pomocí módy?

Po sněhu ani památky a po mrazu také ne. Zdá se, že zima je pryč. Možná namítáte, že tu ani žádná nebyla, ale na tom teď už nesejde. Teď se pojďme naladit na jaro. Je totiž stejně z celého roku nejkrásnější. 

Celý článek