dnes je 24.08.2019 a svátek má Bartoloměj

KALHOTY

Wendelborn přichází s novou kolekcí jeanů

Kate Wendelborn před pár dny představila novou kolekci černých a bílých džínů. Stanou se jedním z největších hitů tohoto roku?

Celý článek

Jak se nosí culottes?

Žádné neforemné kamaše, ale trendy módní culottes. Letos se rozmohly také v České republice. Jak je nosit, abyste v nich nevypadala jako skřítek z pohádky?

Celý článek

V březnu stylově? Podle Pinterestu to jde snadno!

Březen je skoro za námi a my můžeme s jistotou říci, že už je zde jaro. Sluníčko venku svítí a na ulici potkáváme lidi v kožených bundičkách či bomberech. Právě teplé počasí nám umožňuje ukázat svůj smysl pro módu, který byl v zimě tak trochu zamrazen.

 

Celý článek

Velkou roli v pánském oblékání hrají správné kalhoty

Padnoucí košile, vyleštěné boty a správně uvázaná šála jsou jistě podstatnými částmi pánského oblékání, velice důležitou oblastí je také vhodný výběr kalhot. A na ten se občas zapomíná.

Celý článek

Milujeme hory

Vybavíte-li se správným oblečením, sjíždění nekonečně dlouhých kopců a vaše zimní dovolená vám přinese spoustu příjemných zážitků v maximálním pohodlí.

Celý článek

Srpnové Fashion MUST HAVES - letní závěje šedé a bílé

Že je srpen čas barev? To jistě ano. Ale inspirace má přinášet něco nového a tak jsme tady se srpnovými MUST HAVES v bílé a šedé!

Celý článek

Jak se správně obléknout na pohovor?

Tuto otázku si jednou položí snad každý z nás. Oblečení však často nepřikládáme takovou důležitost, jakou při přijímacím pohovoru ve skutečnosti má.

Celý článek

Jarní lookbook Lindexu ve stylu hravého kombinování střihů

Lookbook Lindexu pro Jaro/Léto 2015 je hravý, smyslný a nechybí ani špetka sportovní nálady. Je přesně takový, jaký by měl být i rok 2015 - uvolněný! 

Celý článek

Různorodá RTW S/S 2015 kolekce Alexander Wang

Mladičký návrhář se v jarní kolekci vyřádil. Nadále posílá do kurzu crop topy i královskou modrou. Přichází ale s celošedými modely a hraje si s detaily! 

Celý článek

Trend sezony: do společnosti oblékněte kalhoty

V nadcházející zimní sezoně zkuste i do společnosti místo sukně obléknout stylové kalhoty podle nejnovějších trendů. 

Celý článek