dnes je 24.03.2017 a svátek má Gabriel

MÓDA

MÓDA a její vliv na nás. Dámské oblečení a pánské oblečení je nedílnou součástí módy. Inspirujte se u nás na webu moda.cz a čerpetjte insparaci ze světových mol, ale i od českých návrhářů. Móda pochopitelně není jen o oblečení, ale také o životním stylu. Co je moderní a jak k módě přistupovat? Vždy tak, aby jste se cítili dobře a příjemně. Móda může šokovat, móda může inspirovat, móda může být Vaším životním stylem. Nejde přeci jen o vlasy a účes, jde o vás jako celek. Vaše vystupování, vaše chování a hlavně o váš styl. 


 

Pracovní schůzka: Co na sebe?

Chystáte se na pracovní schůzku, ale nevíte co si obléct? Zapomeňte na nudu, protože i v práci můžete být stejně stylová, jako mimo kancelář. Důležité je správně kombinovat.

Celý článek

Tom Ford nafotil jarní kolekci Tom Ford

Někdy je nejsnazší cestou ta nejnáročnější. Chopit se řemesla, které nám není úplně vlastní, za to si výsledný efekt užít dvojnásob. Tak to vnímá i návrhář Tom Ford.

 

Celý článek

Denim, denim a zase denim! Jak ho na jaře nosit a kde?

Denim patří mezi ty nejoblíbenější materiály a není se čemu divit, je jednoduchý, stylový a dá se nosit každý den. Navíc jaro modrou barvu miluje, protože přináší pocit klidu a oblečení prostě sluší!

Celý článek

Jaro Made in Italy

Vpustili byste si do svého šatníku jaro, tak jak si ho představuje Just Cavalli? Jednoduše bezstarostné, italské a především mladistvé.

Celý článek

Sarah Jessica Parker hodnotí pracovní oděvy

V návaznosti na nedávný Mezinárodní den žen se Sarah Jessica Parker rozhodla oslovit ženy v rámci tématu oblékání v zaměstnání.

Celý článek

5 rad: Jak nosit street style?

Fashion weeky jsou v plném proudu a my tak máme možnost prohlédnout si to, jak se na ně celebrity, blogeři či redaktoři oblékají. Jedná se o street style, který je neodolatelný, nositelný a hlavně stylový.

 

Celý článek

A CITY OF WOMEN

Nahlédněte do města Willy Vanderperrea, kterému vládnou ženskost a emancipace.

Celý článek

Březnové MUST HAVES volají po děravých džínech

Březnové dny vítáme v džínech, ze kterých nám koukají obě kolena i kousky stehen. Březen by totiž měl být právě o nich - světlých džínech s dírami.

Celý článek

Arizonská Múza v jarní kampani značky Karen Millen

Karen Millen je značka svým původem z Anglie. Je známá po celém světě pro tvorbu oblečení pro sebevědomé ženy, které znají svůj styl. A zde je jejich jarní kampaň.

Celý článek

Nalaďte se na jaro s J. Crew party kolekcí

J. Crew už sice nemíří na svatební kolekce, zato se zaměřuje na ty více praktické pro běžné nošení. A co si budeme vykládat, takové party kolekce jsou vskutku důležité!

Celý článek