dnes je 25.04.2019 a svátek má Marek

NÁBYTEK

Kolonizujete na Mars? Tento nábytek se vám bude hodit

Zakladatel společnosti MAD Ma Yansong navrhl nábytek inspirovaný vědou, který má sloužit lidem, kteří kolonizují na Mars.

Celý článek

Tak trochu jiný nábytek by IKEA

Co byste řekli na originální stolek vyrobený z jednotlivých stránek ročního katalogu společnosti IKEA, která myslí především na životní prostředí.

Celý článek

Transformace přímo u vás doma

Je váš byt či dům tak malý, že nemáte dostatek prostoru? Malé pracovní plochy, málo místa, prakticky žádné úložné prostory? Máme pro vás řešení, multifunkční nábytek!

Celý článek

Maffam Freeform vás obklopí stylovou vyvřelinou

Nábytkářská firma Maffam Freeform představuje ojedinělý nábytek a dekorativní předměty originálních tvarů z neuvěřitelného materiálu.

Celý článek

Vítězové mezinárodní designové soutěže A' Design Award & Competition

Poodhalte s námi fantazii výherců nejrůznějších kategorií soutěže A´Desing Award & Competioton a nechte se uchvátit originálními až futuristickými designovými kousky!

Celý článek

Složit si skříň nebo postel z obchodu Ikea je hračka, ale co takhle celý dům?

Styl a typický design nábytku, který není těžké dát dohromady

Celý článek

Pořiďte si moderní židle, které budete milovat

Do moderní doby patří moderní nábytek a jeho základem je židle

Celý článek

Nová kolekce od Katy Rodriguez – nebezpečně sexy

Nový groove styl ? černé koktejlky v netopýřím střihu a svítivě červené tlusté punčocháče. Kočičí ženy v eleganci, která ochromí. Sex appeal, který bere dech všem zúčastněným. Lesklé a obepínající materiály, které udělají z obyčejných žen superhrdinky. Vyrazte do klubu v černé nebo červené, ostatní barvy jsou out!

Celý článek

Pro váš byt – znáte luxfery?

Potřebujete oddělit prostor ve vašem bytě, ale pořád chcete, aby zůstal prostor vzdušný a s dostatkem světla? Jak na to? Odpovědí pro vás budou Luxfery! Luxfery - tradiční skleněné tvárnice - jsou na našem trhu známé několik desítek let. Dříve byly velmi rozšířeny, ale poté začala jejich obliba rapidně klesat. Nyní je tomu naopak. Tento zajímavý stavební prvek získal nové tvary, barvy, vzhled i uplatnění.

Celý článek