dnes je 16.01.2019 a svátek má Ctirad

OXFORDKY

Je libo opravdu jedinečné botky?

Značka Ted Baker nenabízí jen zajímavé oblečení, ale také originální obuv. Schválně, jestli zapůsobí i na vás?!

Celý článek

Co přináší dámská podzimní kolekce obuvi CCC pro rok 2015?

Obsáhlý přehled dámské kolekce, kterou aktuálně můžete koupit v prodejnách CCC je tady. Neoprén, jehlové podpatky i silné podrážky - to je podzim 2015!

Celý článek

Baťa přináší pro podzim 2015 směsici elegantní, ležérní i sportovní obuvi

Baťa je skvělým obchodem na nákupy podzimních bot. Svou nabídkou totiž bez problémů pokryje požadavky žen všech věkových kategoriích. 

Celý článek

Jarní dámská kolekce obuvi CCC - po čem se v prodejně porozhlédnout?

Prodejny CCC zaplavily před několika lety Česko a pro každou sezónu jsou zaplněny novými trendy a modely nejrůznějších bot. A co pro nás přináší pro jaro 2015?

Celý článek

Podzimní outfit doplňte originálními modely bot z kolekce Baťa

Baťa pro podzimní sezónu nabízí velké množství obuvi inspirované nejrůznějšími módními styly a tak tady nechybí speciálně upravené tenisky, vojenský motiv, semiš ani lakované oxfordky...

Celý článek

Pánská Blend kolekce obuvi Louis Vuitton pro sychravé dny

I sychravé dny chladného podzimu můžete zvládnout ve stylu moderního muže, který rád investuje do pohodlí s přívlastkem luxu.

Celý článek

Je libo baleríny s Marilyn Monroe nebo s cupcakem? Dogo shoes tajné sny plní

Dogo shoes aktuálně nabízí přes 780 designů na balerínách, sneakers, oxfordkách nebo teniskách. V jejich kolekcích najdete boty s potisky měst, citátů, přírody nebo zvířátek. Všechny obrázky jsou kreslené a neuvěřiteně originální. 

Celý článek

Pánské hity v obuvi na léto od Bati

Uvolněné boty i k elegantním outfitům, pečlivě propracované oxfordky nebo také barevné tenisky. Baťa nabízí mnoho druhů obuvi i pro muže a co si vyberete už je jen na vás. 

Celý článek

Pánové, vyberte si ty pravé botky!

„Je lepší jít životem bos nebo v ponožkách a omlouvat to náboženstvím nebo krádeží zavazadla, než si obout špatné boty“ (Bernhard Roetzel, kniha Opravdový Gentleman). Nikdy nešetřete na botách! Špatně zvolenou obuví pokazíte sebedokonalejší zevnějšek. Výběr bot zahrnuje přísná kritéria, jejichž znalost a dodržování dělí lidi na gentlemany a plebs. Co byste tedy měli vědět, aby také z vás byl dokonalý gentleman?

Celý článek