dnes je 19.10.2019 a svátek má Michaela

PLESOVÁ SEZÓNA 2016

Úchvatné plesové šaty z Londýna

Nabídka Chi Chi plesových šatů připomíná návštěvu filmové cukrárny. Samý cupcake, šlehačka, zdobení, pastely a teď si to převeďte na šaty! No dokonalost...

Celý článek
Zuzana Lešák Černá

Útěk do království a teplých krajů

Vydala jsem se do Plzně za Fashion designérkou Zuzanou Lešák Černou. Společně jsme se vrátily o pár měsíců zpět a povídaly si o focení kolekce společenských šatů na sezonu podzim/zima 2016. 

Celý článek

Pojďme na ples se Psí šancí

Plesová sezóna je v plném proudu a její tempo nepoleví ani v březnu, kdy se uskuteční ples se Psí šancí. Vyrazte na něj společně s námi.

Celý článek

Plesová kolekce obuvi Baťa 2016

Plesy si kromě nádherných šatů a opulentních účesů žádají také pohodlnou a elegantní obuv. A plesová kolekce Baťa tyto požadavky splňuje. 

Celý článek

PLESOVÁ SEZÓNA: Elegantní společenské šaty

Právě je nejlepší čas na výběr nových plesových šatů. Nabídka je široká a módní trendy roku 2016 dovolují hodně. Vedou barvy moře a nesmrtelná černá!

Celý článek

PLESOVÁ SEZÓNA: Psaníčka, se kterými zabodujete

Plesy jsou plné žen v nádherných šatech, vysokých podpatcích, načesaných vlasů a podle nás by měly být také místem, na kterém se sejdou ty nejkrásnější psaníčka. Tady je náš výběr. 

Celý článek

Plesová sezóna 2016 - Buďte sexy i ve zralém věku!

O tom, že i zralé ženy chtějí být sexy není pochyb. Tak proč nebýt půvabná právě v nadcházející plesové sezóně 2016. Jde to!

Celý článek

Ozdoby, které prozáří vaše plesové účesy

Plesová sezóna si žádá kromě nových šatů, blyštivých lodiček a pracného líčení také skvělý účes. A právě na vlasy se při zdobení zapomíná. Seznamte se s trendem zdobení vlasů!

Celý článek