dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

PODZIMNÍ MODA

Podzim je jako stvořený pro mikinové šaty

V tenké bavlně už by vám byla zima, ale přesto byste ráda i na podzim oblékala šaty? Zkuste mikinové - zahřejí a vnesou do vašeho šatníku trochu něco nového. 

Celý článek

Podzimní lookbook Lindex - zamilujte se do tlumených tónů

Pokochejte se novou podzimní kolekcí oblíbeného módního řetězce Lindex. 

Celý článek

7 sedmdesátkových trendů, které ovládnou podzim 2018

Není žádnou novinkou, že se trendy postupně mění a vrací zpět. Letošní podzim bude patřit především sedmdesátým létům. Podívejte se na sedm trendů, kterým bude patřit letošní podzim 2018.

Celý článek

Jaroslava Procházková ve své podzimní kolekci hovoří jasně: Be gentle, stay strong

Podzimní kolekce české návrhářky JAROSLAVY potěšila. Přinesla modely plné ženskosti v podzimních barvách a navíc dýchala poutavým sloganem.

Celý článek

Podzim ve francouzském stylu v Mohito patří k nejlepším kampaním 2017

Mohito hodilo za hlavu snahu přijít s něčím novým a naprosto exkluzivním a raději poslalo do hry milovaný francouzský styl. Povedlo se?

Celý článek

20 outfitů, díky kterým se nebudete moci dočkat podzimu

Že byste si to léto ještě nechala? Ale ne, přišel čas na podzim. Pomocí 20 nejlepších outfitů vás přesvědčíme, že se vlastně ve skrytu duše alespoň trochu těšíte.

Celý článek

7 nových podzimních a zimních trendů, které musíte znát!

Módní trendy podzim/zima 2017 vypadají skvěle a pro nás to znamená nový vítr do šatníku. Už bylo na čase. Pojďme se společně podívat, na to co pofrčí, a doufejme, že si z toho něco vyberete. 

Celý článek

Jak vyzrát na podzimní počasí

Stromy se začínají barvit, slunce už tolik nehřeje a na cestách se objevují kalužiny. To je neklamné znamení, že je tady podzim. Oblečte se tak, abyste vždy zůstali v suchu a teple.

Celý článek

OBRAZEM: proč milujeme září

Poslední sluneční paprsky, pozvolné kapky deště, studená rána, měkké deky, huňaté svetry, podzimní procházky. Tak nějak začíná podzim v září. 

Celý článek

MICHAEL Michael Kors v podzimní kampani odhaluje letecký styl

Podznačka Michaela Korse míří v podzimní kampani vysoko. Veškeré snímky nafotila v leteckém prostředí a přesvědčila nás, jak bohatý podzim v módě je. 

Celý článek