dnes je 15.09.2019 a svátek má Jolana

PRODEJNÍ VÝSTAVA

Synonymem krásy je? Elegance!

Proto také takto jednoduše a výstižně organizátoři pojmenovali blížící se ostře sledovanou výstavu nejnovějších módních trendů.

Celý článek

Česká móda v Gallery Lucerna

Včerejší den byl ve znamení české módy a to na velice krásném místě v Gallery Lucerna. Odehrávala se zde prodejní prezentace Grace´n´Glamour s podtitulem Fashion and the City. 

Celý článek

Představení značky Bstepan - Rozhovor

Bstepan je módní značka specializující se na dámské oblečení. Zakladatelem a návrhářem značky je Blanka Štěpánová. A vy se na ní můžete těšit na Grace'n'Glamour.

Celý článek

Rozhovor se zakladatelkou značky CORD DECKER

Petra Schultzova se značkou CORD DECKER představí na prodejní výstavě GnG v paláci Lucerna a my jí k této příležitosti položili pár otázek.  

Celý článek

Módní výstava GRACE'N'GLAMOUR míří do Novoměstské radnice

Oblíbená módní výstava GRACE'N'GLAMOUR je opět tady! Letos poprvé nám otevře prostory Novoměstské radnice, které budou hostit nové úchvatné kousky českých designérů a šperkařů.

Celý článek

Za českými návrháři a šperkaři na Grace'n'Glamour

Již VI. ročník Grace'n'Glamour vás zve na setkání s českými módními návrháři a šperkaři. Vyrazte s námi za kvalitními produkty z dílen našich nejlepších designérů.

Celý článek

Prague Vintage Fair II: Ženy píšící

2. ročník Prague Vintage Fair, který se uskuteční v sobotu 29. listopadu, nabídne návštěvníkům šaty s příběhem, setkání Virginie Woolf a Boženy Němcové i módní přehlídky s Květou Fialovou.

Celý článek

Nová přehlídka designu v Praze v minulém týdnu otevřela své brány

Minulý týden proběhl v Praze první Prague Design week a rozhodně bylo na co koukat. My jsme si tuto událost nemohli nechat ujít. Jaký byl?

Celý článek

Rozmarné dyzajnové a festivalové léto na Střeleckém ostrově

Také trávíte prázdniny v centru města a už nevíte kam vyrazit? Nudíte se a všude už jste byli? Máme pro vás typ na unikátní dvoudenní zpestření – DYZAJN MARKET FESTIVAL!

Celý článek

Přivítejte první letní den zábavou a dyzajnem

První letní den, tedy 21. 6. byste rozhodně neměli propásnout skvělou prodejní výstavu autorské tvorby českých návrhářů a designérů. A pozor chystá se i super módní překvapení!

Celý článek